100 і 1 діагноз Діми! Зробімо все можливе щоб його врятувати! Дороможіть хочеб репостом або +

Черкаська обл.

стартував 19.6.2020

Проект здійснює
БФ «Сучасне село та місто»

«Я мама хлопчика Дмитрика. Попри діагноз ДЦП, він насправді особливий. Дивлячись на його прекрасні оченята і чарівну посмішку, я на мить забуваю про всі проблеми», – так починає своє звернення до всіх мама 5-річного Дмитрика. Батько покинув їх, коли Дімці було 8 місяців. І тепер вони з Дмитром живуть у прабабусиній старій хаті в селі на Черкащині, щодня у мріях, що малий таки зробить свій перший крок.

У хлопчика атрофія зорових нервів обох очей, він не сидить, не ходить, майже не перевертається. Кожна мама дитини з ДЦП знає, як важко дається лікування цієї хвороби і скільки сил і терпіння для цього потрібно, але надію втрачати не можна, курси реабілітацій та лікування у мед центрах – дуже важливі для таких діток, як Діма. Такий курс лікування в Трускавці значно подорожчав цього року – 18 140 грн – вартість лікування для Діми на серпень.Після минулої реабілітації Діма спробував присісти самостійно та перевернутися, такі реабілітації зупиняти не можна. В цьому році держава виділила мізерну суму на курси лікування діток із ДЦП. Тому Ваша допомога зможе приблизити маму Дмитрика до здійснення мрії, аби її єдина дитина ходила сама. Малий і правда дуже мила та добра дитина, він обожнює кататись на гойдалці та гратись з домашніми тваринами. І кожного разу, коли мама дивиться в очі своїй єдиній дитині, вона мріє про одне – аби він міг ходити!

 

ПІБ: Предан Дмитро Миколайович, 11.11.2014 р.

Місто: с. Велика Севастянівка, Черкаська обл.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез зі стійкими руховими порушеннями, затримка розвитку, епілептичний синдром з інфантильними спазмами

100 і 1 діагноз Діми! Зробімо все можливе щоб його врятувати! Дороможіть хочеб репостом або +