6 причин, за якими вам потрібно починати пити імбирний чай і як правильно його приготувати

Імбирний чай є дуже корисним для вашого здоров’я, ось 6 причин, чому ви повинні зробити його частиною вашого щоденного раціону.

1. Він має протизапальні властивості.

При хронічному запаленні збільшується ризик виникнення численних проблем зі здоров’ям, таких як артрит, подагра, ревматизм, цукровий діабет, аутоімунні захворювання, серцево-судинні проблеми, респіраторні проблеми і хвороба Альцгеймера.

Імбирний чай відмінно підходить для зменшення запалення, так як він має дуже потужні протизапальні властивості.

2. Він допоможе зміцнити Ваш імунітет.

Імбирний чай містить Gingerols і gingerdiol, які є імуностимулюючими сполуками. Крім того, він зміцнює імунну систему за рахунок своїх протигрибкових, антибактеріальних і противірусних властивостей. Регулярне вживання імбирного чаю запобігає інфекції і грипу.

3. Він допоможе забезпечити полегшення від травних проблем.

Серед його численних переваг, варто відзначити здатність допомагати у випадках проблем з травленням і поліпшення функції травлення в цілому.

Імбир може допомогти при запорах, шлункових ураженнях, здутті живота, нудоти, блювоти, судомах і проносі.

4. Він покращує кровообіг.

Імбир покращує кровотік, що знижує ризик серцево-судинних захворювань, таких як високий артеріальний тиск і високий рівень холестерину.

Імбир також запобігає інсульту і серцевому нападу так як усуває артеріальні засмічення, які накопичуються в слизовій оболонці стінок артерій і обмежують кровотік.

5. Він бореться з раком.

Ми вже згадували потужні протизапальні властивості імбиру, які дозволяють йому працювати проти ракових клітин, зупиняючи їх розвиток і метастазування. Дослідження показали, імбир ефективний для лікування ряду видів раку, таких як лімфома, рак печінки, простати, підшлункової залози, легень, товстої кишки, молочної залози, шкіри і рак сечового міхура.

6. Він покращує функціонування мозку.

Цей дивовижний чай підвищить вашу пам’ять, поліпшить концентрацію і пізнавальні здібності. Крім того, він захищає здоров’я мозку від запалення, стресу та апоптозу.

Як приготувати імбирний чай.

Складові:

імбир – 4 або 6 скибочок

натуральний мед

вода – 1 стакан

Закип’ятіть воду і додайте імбир. Протягом 15 хвилин дайте покипіти, потім нехай охолоне при кімнатній температурі. Додайте мед за смаком.

За матеріалами

6 причин, за якими вам потрібно починати пити імбирний чай і як правильно його приготувати