9 дієвих засобів, які допоможуть позбутися тріщин на п’ятках

Розповімо кілька варіантів, як позбутися тріщин на п’ятках.

Завдяки цим засобам ваші п’яти будуть м’якенькі та без тріщин. Результатом ви будете задоволені.

Столовий оцет та лістерин. Змішайте склянку оцту та склянку лістерину та 2 склянки води. Занурте ноги на 15 хв. почистите п’яти, за допомогою каменю для ніг, після помийте та витріть. Процедуру проводити кожного дня, поки шкіра не стане ідеальною.

Яблучний оцет, натуральний мед та рисове борошно. Змішайте 3 чайні ложки борошна, чайну ложку меду, 3 краплі оцту. Занурте ноги у теплу воду, хвилин на 10, після натріть пастою та приберіть мертву шкіру. Використовувати тричі на тиждень.

Банан. Подрібніть 2 стиглі банани. Нанесіть розм’якшений банан на ноги та залишіть на 20 хвилин. Після промийте водою. Використовувати кожного дня, на ніч, протягом 14 днів.

Натуральний мед. Додайте чайну ложку меду у ванну для ніг. Опустіть ноги на 20 хвилин, після потріть пемзою. Промийте водою, висушіть ноги та нанесіть крем. Робити можна кожного дня на ніч.

Олія соняшника. Вимийте ноги, висушіть рушником. Намастіть ноги олією, зверху одягніть шкарпетки та лягайте спати. Повторювати процедуру кожного дня, перед сном.

Сода. У ванну для ніг насипте 3 столові ложки соди. Занурте ноги на 15 хвилин. Після потріть ноги пемзою, промийте та висушіть. Використовувати тричі на тиждень.

Гель з алое. Помийте ноги та потріть пемзою. На сухі ноги нанесіть гель, надягніть шкарпетки. Зранку змийте все теплою водою. Робити кожного вечора, протягом 5 днів.

Сік лимона та вазелін. Попарте ніжки протягом 20 хвилин. Висушіть. 4 краплі соку змішайте з чайною ложкою вазеліну. Сумішшю намастіть п’яти та надягніть шкарпетки. Залишіть суміш на ніч, вранці помийте водою. Робити кожного дня перед сном.

Альпійська сіль. У ванну для ніг насипте 100 грамів солі. Занурте ноги на 15 хв. приберіть мертву шкіру, за допомогою скрабу. Робити тричі на тиждень.

9 дієвих засобів, які допоможуть позбутися тріщин на п’ятках