Американський дипломат розповів, що може змусити Путіна зупинити війну і піти з Донбасу

5

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор зауважив, що українська влада не може припинити конфлікт на Сході, адже все залежить від Росії, передають Патріоти України з посиланням на ЄП.

“Путін здатний зупинити цю війну хоч завтра. Він може просто сказати так званим “ЛНР” та “ДНР”, щоб ті зупинилися. Він може забрати з Донбасу російську армію, спецслужби, російське озброєння – і все”, – наголосив дипломат.

За словами Тейлора, він не знає, про що думає і які плани будує Путін. Проте, представник США точно знає, що санкції тиснуть на Кремль і мають серйозний вплив на економіку РФ. Тому, люди у Москві, у тому числі й близьке оточення російського президента, шукають можливості послабити їх.

“Санкції тривають значно, значно довше, ніж прогнозували та уявляв собі і Путін, і його команда. Вони впливають і на російську економіку, і на конкретних людей, які обмежені у можливості подорожувати, активи яких заморожені. Це – реальний вплив. І я вірю, що через цей тиск Путін може ухвалити те рішення щодо Донбасу, про яке я кажу”, – підсумував Тейлор.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!