“Андрій – хороший адвокат”: Батько Богдана висловився про його роботу із Зеленським

2

Батько глави офісу президента України Андрія Богдана, доцент юридичного факультету Львівського національного університету Йосип Богдан розповів про кар’єру сина і його співпрацю з Володимиром Зеленським. Подробицями юрист поділився в інтерв’ю, передають Патріоти України.

За словами батька, призначення його сина на високу посаду змінило життя сім’ї. “Звичайно, я хвилююся: вдасться чи ні. Хоча впевнений, що вдасться”, – заявив Богдан-старший. Він розповів про студентські роки глави ОП. Так, як з’ясувалося, член команди Зеленського не пробував практикувати в юриспруденції, поки вчився.

“Не можна бути дуже розумним: і в університеті, і на роботі. Мені здається, що це помилкова оцінка власних можливостей”, – пояснив Богдан. Він також зазначив, що чиновник навчався на “добре” і “відмінно”, і оцінки, які отримував, не були “натягнутими”.

Батько розповів і про кар’єру сина в якості правозахисника.”Країну лякали тим, що він – адвокат Коломойського, але я в цьому випадку маю іншу позицію. Він був адвокатом не тільки Коломойського. А це значить, що він – хороший адвокат”, – поділився Богдан-старший.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!