Андрій якому тільки 34 роки бореться з важкою хворобою-гостра мієломонобластна лейкемія! Терміново потрібна допомога!

Опис збору

Майже рік тому Андрію, якому 34 роки було встановлено діагноз — гостра мієломонобластна лейкемія. Тоді життя молодого чоловіка вкрилося темною полосою.

Він розпочав лікування в 9-йлікарні міста Києва. Нажаль після 4х курсів хіміотерапії стало зрозуміло, що результату нема і його стан дуже швидко погіршується.

Андрій змушений був шукати допомоги за кордоном. В турецькій клініці пройшов в вересні та в листопаді два курси хіміотерапії Flag. Було досягнуто ремісії та були подані документи на сплату ткм за рахунок МОЗ України.

Все ніби йшло на краще але в березні Андрій став себе погано почувати та поїхав до Туреччини на обстеження. В результаті було виявлено рецидив. Йому провели курс хіміотерапії Flag, але хвороба не відреагувала на лікування.

Знову в життя молодого чоловіка зайшла чорна лінія безсильності але треба було боротися далі. Він чоловік та голова сім’ї — треба було знайти сили продовжувати та не здаватися.

29 квітня результати біопсії показали 89% бластних клітин в кістковому мозку.

Лікарі запропонували Андрію терміново розпочати новий курс лікування-за іншим протоколом- курс дуже агресивної хімії, як останній шанс,так як його стан був критичним.Але він коштує дуже багато.

Не маючи коштів для сплати молодий батько, який має 6 річного сина погодився розпочинати лікування так як, це його останній шанс на життя-курс розпочали 02 травня 2020 року.

Одразу після цієї хімії лікарі планують починати підготовку до ткм.

Андрій одружений. В сім’ї вже рік працює тільки одна дружина.

Кожний курс хімії в Туреччині це величезні суми грошей. Андрій та його близькі збирали кошти де тільки могли але всі джерела вже закінчилися.

Родина чоловіка фінансово виснажена та не взмозі сплачувати ці величезні рахунки.

Андрію є заради кого жити, він має надію на це, що доля дасть йому шанс продовжити жити та радіти кожним днем.

Шановні добродійники — будь-ласка — давайте допоможемо врятувати молодого чоловіка та батька!

Разом можемо більше — допомагати це круто!


Документація

Андрій якому тільки 34 роки бореться з важкою хворобою-гостра мієломонобластна лейкемія! Терміново потрібна допомога!