АТОвець про «добровольця» Порошенка: «Карочє, пішли ми якось у развєдку…»

5

Історія про війну. Карочє, пішли ми якось у развєдку. Нада було для Генштаба якогось чи то Захарченка, чи то Путіна взять. Ну, наше діло пацаняче — сказали йти, то пішли. Нас усі посилають, ну ходимо ми тіки коли самим треба, бо добровольці.

Ідем ніч, другу, третю йдем. Я вже було почав придивляцця, чи не видно там десь на обрії Ростов ілі даже Фудзіяму. Но тут нас засікли і почали насипать. Усім, шо було. Міни, воги, птури, навіть старі бєрци хтось кинув, добре, шо не попав.

А ми лежимо у соняхах — отакечки я, далі Петька Порошенко, а геть зліва пацаньонок, позивного не пам’ятаю, чи то Авакова, чи то Гройсмана син. І каже мені Петро: «Знаєш, Льоха, от переможемо ворога, прийдемо додому, заживем! Але так мені обідно, шо потім кожна падлюка себе добровольцем називатиме… ». А я йому: «Пєтя, шо ти як маленький, наче перший раз на світі живеш. Чи тобі не по#уй на тих мудотрясів? От ти коли у Маріїнському поранених під кулями носив — ти ж не за славу, а з почуття обов’язку.

А коли перші 500 добровольців поїхали на війну — ти ж теж там був, бо ровний пацан…». Далі, карочє, танки поперли, то Петро, маладєц такий, два спалив на*уй, одного продав. Каже, тіки нікому не кажи, бо президенти інших країн не поймуть. І цукерку «ромашка» на прощання подарував, коли його бортом в «Мєчку» вивозили.

Бик Олексій

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Actionteaser.ru – тизерная реклама

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!