Чому потрібно кожного ранку пити воду з медом. Та чим це корисно для організму

Зранку потрібно вживати не каву, а теплу воду з медом. Для приготування потрібно вичавити половину лимону у теплу воду й додати столову ложку бджолиного меду. Гарно перемішайте суміш та випийте перед сніданком за 30 хвилин.

Корисні властивості цілющого медового напою.

 Зміцнює імунну систему.

Цей напій містить велику кількість вітамінів та антиоксиданти, які зміцнюють імунітет. Вода з медом допомагає боротися з гострими та хронічними захворюваннями верхніх дихальних шляхів, застудою та грипом.

 Зміцнює нервову систему та покращує кровообіг.

Глюкоза, фруктоза, вітаміни, натрій та калій, що містяться в медовому напої, покращують живлення клітин, процеси окиснення та зберігають іонну рівновагу. Таким чином, засіб нормалізує сон, заспокоює, покращує зір та додає бадьорості й працездатності.

Наповнює енергією.

Теплий медовий напій бадьорить не гірше ніж декілька чашок міцної кави. Однак, він не містить кофеїн, який у великій кількості шкодить організму, викликає тривогу, головний біль та пришвидшує серцебиття.

 Очищує організм.

Цілющий напій з медом збільшує детоксикаційну властивість організму та покращує травлення. Шкіра та волосся набувають здорового вигляду й зникають закрепи, навіть хронічні.

 Знижує вагу.

Вода з медом пришвидшує метаболічні процеси в організмі. Цей процес спалює більше калорій, розщеплює жирові відкладення та виводить токсичні речовини. Кожного разу як хочеться чогось солодкого, потрібно випити склянку теплої води з медом.

 Позбавляє болю в суглобах.

Мед діє як протизапальний засіб й допомагає зменшити больові відчуття у хворих суглобах. Для хворих з артритом це порятунок від хронічного запального процесу.

 Сповільнює передчасне старіння.

Цей засіб виводить токсини та очищує організм. Завдяки цьому шкіра омолоджується, підвищується її еластичність та розгладжуються зморшки.

Будьте здорові!

Чому потрібно кожного ранку пити воду з медом. Та чим це корисно для організму