Чужuх дітей не буває: чоловік удочерuв дівчuнку, яку знайшов просто на вулuці загорнуту в рушнuк

Гуляючи в парку молодий чоловік випадково натрапив на пакунок з білого рушника. Коли він підійшов ближче він виявив в ньому зовсім новонароджене дитя. Цей день назавжди змінив життя і дитини, і його рятівника.

У суботу вранці Рауль Марін Сеха вийшов прогулятися в парк. Його увагу привернув невеликий згорток, що лежав біля дороги. Він ледве-ледве ворушився і видавав звуки. Чоловік увімкнув камеру на телефоні і підійшов ближче, він думав, що там може бути якась тварина. Але те, що він там побачив привело його в шок!

У брудному рушник лежала маленька новонароджена дівчинка.

Трохи оговтавшись від шоку Рауль схопив дитину і відправився в лікарню. Там дівчинці провели повне медичне обстеження. З’ясувалося, що малюк була здоровою, але виснажена. Якби чоловік пройшов повз у неї б не було шансів вижити.

Біологічних батьків малятка так і не знайшли.

Рауль вже не міг розлучитися з дівчинкою, він відчував особливий зв’язок з нею і тому вирішив удочерити її. Рідні чоловіка підтримали його на всі 100%. Молодий тато ніколи не був щасливішим. Дивно, як доля звела його з дочкою в потрібному місці і в потрібний момент!

Залишається лише побажати цій малятку щастя, яке вона, безсумнівно, заслужила!

Чужuх дітей не буває: чоловік удочерuв дівчuнку, яку знайшов просто на вулuці загорнуту в рушнuк