Дієта, яка вбuває paк, а також раз і назавждu покінчuть з нападами мігрені

Сьогодні ми вам хочемо розповісти про дієту, яка здатна запобігти розвитку безлічі захворювань.

Розробив цю терапію німецький лікар Макс Герсон ще понад 70 років тому. А основа лікування полягає в тому, щоб забезпечити клітини хворого організму корисними речовинами та покращити їх функціонування.

Саме такий метод допоміг вилікувати багатьох людей від різних хвороб, зокрема мігрені й онкології. Сам вчений страждав на приступи мігрені, які періодично на декілька днів вкладали його у ліжко. Саме це стало тим поштовхом, який спровокував Герсона до винайдення ліків.

Великий відсоток поживних речовин отримують зі свіжих соків фруктів, овочів і сирих продуктів, а також з приготовленої їжі. Продукти, рекомендовані для цього режиму харчування, повинні бути екологічно чистими, щоб максимально використовувати поживну цінність овочів і фруктів.

Саме харчування стало основою терапії, адже ще тоді лікар стверджував, що саме через брак мікроелементів ми хворіємо. Відомо, що 80% імунної системи знаходиться в кишківнику. Тому терапія розпочиналася з чистки саме цього органа. Лікар вживав лише правильні продукти й виключив з раціону їжу, яка містила жир і сіль.

Згідно з цим експериментом Герсон виявив, що 456 з 460 пацієнтів з діагнозом туберкульоз шкіри повністю вилікувалися, коли почали дотримуватися терапії.

Також він ще лікував жінку з раком шлунка й жовчного міхура, яку також вдалося поставити на ноги за декілька місяців. Герсон неодноразово наголошував, що всі хвороби в організмі виникають з двох причин: дефіцит корисних речовин і надлишок токсинів. За словами лікаря Герсона, терапія очищає організм, позбавляючи від токсичних і забруднювальних речовин. Ще одним позитивним моментом цієї дієти було те, що вона допомагає прискорити обмін речовин, а це призводить до спалювання жирових відкладень.

Щодо самого Герсона, то його отруїли в 1958 році і викрали усі рукописи. Тоді його дочка Шарлотта опублікувала його книгу «Max Gerson, MD, A Cancer Therapy: Results of 50 Cases», а згодом сама продовжила справу батька і вилікувала багатьох людей.

Дієта, створена Максом Герсоном, складається з трьох етапів:

— О 13 годині випийте 1 склянку (250 мл) свіжовичавленого соку з моркви, яблука і зеленого листя. Вживати сік треба одразу після приготування.

— Протягом дня слід вживати 3 вегетаріанських страви, фрукти, цільне зерно і органічні овочі, обов’язкові крем-супи.

— Для перекусів слід вживати фрукти.

— В перші тижні лікування м’ясо абсолютно заборонено, а потім дозволяється в невеликих кількостях.

— Під час лікування заборонено використовувати сіль, спеції та цукор.

Це лише загальні засади відомої терапії, щоб ви мали хоча б приблизне уявлення про лікування. Ми рекомендуємо вам прочитати і дізнатися більше про терапію Герсона.

Ви чули про цей метод лікування?

Дієта, яка вбuває paк, а також раз і назавждu покінчuть з нападами мігрені