Ексочільник Донецької ОВЦА попереджає про нову загрозу на Донбасі

3

На Донбасі існує загроза легітимації незаконних збройних формувань “Л/ДНР”. Про це заявив в ефірі ObozTV колишній глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, коментуючи слова нардепа від фракції “Слуга народу” Богдана Яременка про формування “народної міліції” в ОРДЛО, передають Патріоти України.

За словами Жебрівського, якщо бойовики отримають можливість служити в “народній міліції”, то про роззброєння на Донбасі не може бути мови.

“Це навіть не амністія, це легітимація пушиліних, пасічників і “орків” з так званого МГБ. Це ті, хто катував українських військових і патріотів. Вони сьогодні захочуть і залишаться працювати вже не в МГБ, а в СБУ – в дужках ФСБ”, – підкреслив він.

Як зазначив колишній чиновник, слова Яременка “нічого крім люті не викликають в душі”.

Варто зазначити, що створення загонів народної міліції в ОРДЛО передбачене статтею 9 чинного Закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”, прийнятого Верховною Радою 8 скликання в 2015 році, в той час, коли пан Жебрівський очолював Донецьку обласну адміністрацію.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!