“Електоральна революція”, “тотальне озеленення”, “зміна політичних еліт”: Оприлюднено топ-100 найвпливовіших людей України (повний список)

6

Експерти і журналісти склали новий список 100 найвпливовіших українців: вперше його склад оновився відразу на 35 імен, передають Патріоти України з посиланням на НВ.

Очолив рейтинг президент країни Володимир Зеленський, друге місце зайняв глава Офісу президента Андрій Богдан, а третім став Рінат Ахметов – власник групи компаній СКМ і найбагатша людина України.

Замикають список 24 українських моряків, яких Росія захопила 25 листопада 2018 року в Керченській протоці і досі утримує незаконно.Як зазначається, список найбільш впливових людей країни був сформований за участю 74 експертів. Редакція “Нового часу” складає подібний перелік 13-й раз (з урахуванням аналогічного рейтингу, що випускався журналом “Кореспондент” до 2013 року включно). Головною особливістю нинішнього списку стало його кардинальне оновлення: в ньому з’явилося відразу 35 нових імен. Раніше середній рівень оновлення рейтингу Топ-100 найвпливовіших, опублікованого редакцією НВ, становив максимум 5-10%. А в 2019-му ця частка склала 35%.“Електоральна революція”, “тотальне озеленення”, “зміна політичних еліт” – такими словами експерти рейтингу топ-100 описують зміни, які сталися в українських елітах в цьому році. Переконлива перемога Володимира Зеленського на президентських виборах і слідуючий за цим тріумф його партії за підсумками парламентської кампанії перезавантажили систему влади в Україні. І одночасно підкреслили, що в країні залишається дещо непідвладне навіть подібним змінам”, – пише журналіст Іван Верстюк в матеріалі, що супроводжує рейтинг.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!