Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня: намагайтеся дотримуватися рекомендацій астрологів, щоб уникнути неприємності в коханні і на роботі

Цього тижня вам варто домовитися зі своїми внутрішніми суперечностями. Якщо це не вдасться, то пережити проблеми на цьому тижні буде набагато складніше. Астрологи зазначають, що велика частина успіху буде виходити від нас самих, наших думок і настрою.

Овен

Перші дні тижня Овнів чекає «розігрівочний» період, в який не станеться великих змін і зниження енергетики. Зате в наступні три дні аж до 14 серпня їм доведеться постійно боротися за місце під Сонцем, зустрічатися з труднощами і неприємними людьми. Астрологи рекомендують не впадати в апатію і не переживати з приводу.

Намагайтеся вирішувати проблеми, а не відкладати їх на потім. Це необхідно, щоб на вихідних як слід розслабитися без думок про роботу і негаразди. У кожного Знака Зодіаку є своє важливе гідність. Овнам доведеться показати світу свої сильні сторони, інакше багато хто може від них відвернутися.

Телець

У Тельців очікується бурхливий тиждень в любовній сфері. Астрологи зазначають, що можливі нові знайомства, і це буде великим плюсом для самотніх Тельців. Незважаючи на це, поспішати не варто. Спочатку краще перевірити сумісність. Дуже корисним буде спілкування в соціальних мережах, так як, спілкуючись наживо, Тельці можуть бути трохи нервовими й імпульсивними.

Імпульсивність – наслідок дисонансу зірок і планет. Вона вщухне ближче до четверга, але все одно може дати про себе знати в другій половині тижня. Продуктивність Тельців трохи впаде, тому астрологи радять приймати тільки виважені рішення без поспіху. У спілкуванні з близькими краще уникати негативу, недомовленості, закритості.

Близнюки

Близнюкам краще з перших хвилин понеділка налаштовувати себе на удачу. Нічні світила зараз творчі, але їх допомога буде, м’яко кажучи, не регулярною. Сподіватися потрібно лише на себе.

Цей період прекрасно підходить для монотонної роботи, домашніх справ. Відпочивати краще тільки тоді, коли дійсно відчується втома. Начальству і колегам може не сподобатися ухиляння від роботи. Всі незвичайні ідеї, які відвідають Близнюків, потрібно записувати і зберігати до наступного тижня. Зараз про них краще нікому не говорити.

Рак

Ракам варто навчитися керувати своєю енергією. Це потрібно для того, щоб нею не керували оточуючі. Потрібно з самого ранку понеділка і аж до вечора неділі тримати все під контролем. Не потрібно делегувати обов’язки і чекати, поки все вирішиться само собою. Цього не станеться – справам потрібен буде хоча б невеликий імпульс.

У Раків є хороша риса: вони не покладаються на думку оточуючих. У несприятливий і складний період з 11 по 15 серпня це стане в нагоді. Якщо доведеться робити дорогі покупки або приймати складні рішення, краще послухати свою інтуїцію і здоровий глузд, а не поради оточуючих.

Лев

У Левів настає час, коли можна буде розгледіти перші результати виконаної раніше роботи. Не варто поспішати і думати, що удача в кишені і можна перестати намагатися. Навпаки, зараз потрібно більше працювати і менше вдаватися до ліні. Фінансові потоки відкриті, тому чим більше Леви зроблять зараз, тим більше отримають в найближчому майбутньому.

В любовній сфері зірки не будуть допомагати людям цього Знака. Левам доведеться бути обережніше в спілкуванні з новими знайомими. Краще почекати з романтикою і фліртом, сфокусувавшись на справах. Вихідні варто провести так, як того бажає серце і душа, без зайвих стресів і негативу.

Діва

У Дів починається період потужного наснаги. Зірки і планети подарують їм мотивацію і ентузіазм, так що можна сміливо ставити перед собою нові цілі. Діви відносяться до найбільш відповідальних і надійних Знаків Зодіаку, тому у них з високою ймовірністю вийде не робити помилок в період з 10 по 16 число.

Єдине, на що слід звернути увагу Дівам, – це їх довірливість. Не варто вірити у все, що говорять оточуючі. На цьому тижні можливий обман, особливо з вівторка по п’ятницю. Краще не займатися шопінгом в ці дні, залишивши покупки на вихідні. Також не варто укладати сумнівних угод на роботі і в бізнесі.

Терези

Перші два дні будуть насичені стресами і негативною енергією через сильний дисонанс зірок і планет. Терезам на початку тижня краще скористатися допомогою афірмації проти тривоги. Вони допоможуть відновити впевненість у завтрашньому дні і очистити свідомість від непотрібних думок. Астрологи радять не переходити дорогу небезпечним людям.

Також астрологи відзначають, що на цьому тижні може відбутися щось приємне в любовній сфері. Є ймовірність того, що забудуться старі конфлікти з другою половинкою, відновиться довіра. На роботі і в цілому в спілкуванні з людьми краще не відкриватися. Не варто ділитися почуттями і планами на майбутнє.

Скорпіон

Людям цього Знака необхідно з перших днів тижня зробити свій будинок місцем сили. Це допоможе швидше відновлювати енергетику після роботи. Також в такій атмосфері краще будуть даватися непрості рішення, творча праця. Це буде ідеальний час для фрілансерів і всіх, хто трудиться дома.

Тиждень погано підходить для відряджень, подорожей, тривалого шопінгу і нових знайомств. З іншого боку, багато що можна зробити, не виходячи з дому, – в соціальних мережах і на сайтах онлайн-магазинів. Не варто забувати про прогулянки і легкі фізичні вправи. Все це допоможе висновку негативної енергетики.

Стрілець

10 і 15 серпня – два негативних дня для Стрільців. На початку і в кінці тижня краще знаходити способи підвищення своєї енергії, тому що зірки справлятися з цим не будуть. Можна зайнятися арт-терапією, відвідати спортзал або просто погуляти на свіжому повітрі. Дуже важливо спілкуватися з творчими людьми, які не випромінюють негативу.

Середина тижня буде прекрасною для будь-яких занять. Потрібно залишатися активними, щоб підтримувати тонус. Можна подорожувати або міняти обстановку в будинку. Всім, хто займається пошуками роботи, має дуже пощастити. Доля може підкинути Стрільцям приємний сюрприз. Головне – не сумувати і шукати в усьому позитивні сторони.

Козеріг

У Козерогів починається сприятливий період, коли будь-які нові справи будуть вдаватися, нові знайомства – приносити максимум позитиву. Головне для цих людей – чути внутрішній компас. Він точно не обдурить і не призведе до провалу. Потрібно лише трохи коригувати свої дії за допомогою логіки і здорового глузду.

На роботі Козерогам вдасться підвищити продуктивність. Найбільш вдалими днями для праці будуть 13 і 14 серпня. Тільки в неділю зірки і планети будуть в дисонансі, так що в останній день тижня краще як слід відпочити на самоті. Нехай це буде день ліні і корисного «байдикування».

Водолій

На цьому тижні краще не давати нікому порожніх обіцянок. Важливо говорити тільки правду. Це спровокує зростання щирості з боку оточуючих.

На початку цього тижня можливі сплески ревнощів, але астрологи не радять в такі миті говорити про це другій половинці. Це може спровокувати серйозний конфлікт, який може поставити в стосунках крапку. Краще давати близьким людям більше свободи.

Риби

Риб на цьому тижні можуть очікувати неприємності на роботі. Варто бути обережнішим з прийняттям важливих рішень. Краще радитися з начальством, колегами та партнерами по бізнесу. Хороші товариші можуть дати дуже корисну пораду, тому їх думка краще не пропускати повз вуха, особливо на початку тижня.

Найсприятливішими днями тижня можна вважати п’ятницю і суботу. 14 і 15 серпня зірки будуть дуже творчими. У цей час корисно розважатися, витрачати гроші на себе. Також астрологи радять знайомитися з новими людьми. Можливі доленосні зустрічі. Самотні Риби можуть знайти другу половинку і стати щасливішими.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня: намагайтеся дотримуватися рекомендацій астрологів, щоб уникнути неприємності в коханні і на роботі