Хіти тижня. Починається щось значне? Зеленський дав наказ спростити проходження КПП в ОРДЛО

2

Президент України Володимир Зеленський доручив спростити процедуру в’їзду-виїзду осіб і переміщення товарів на окупованих територіях Донбасу. Відповідний указ №738 був опублікований на сайті Офісу президента 7 жовтня, документ набуває чинності із дня оприлюднення, передають Патріоти України.

У ньому йдеться, що він був складений з метою створення умов для проходу громадян і проїзду транспорту через річку Сіверський Донець у Станично-Луганському районі, забезпечення відновлення зруйнованого мосту і облаштування КПВВ, зокрема і “Станиця Луганська”.

Так, Генштабу та Луганській ОДА Зеленський доручив поставити цілодобову охорону і освітлення місць зберігання будматеріалів для зруйнованого мосту, а також своєчасно завершити всі роботи.

Кабінету міністрів президент розпорядився “опрацювати питання щодо спрощення в’їзду та виїзду осіб і переміщення товарів” у (та із) ОРДЛО, а також медичної допомоги на них. Крім цього, уряд має відремонтувати автомобільні дороги Н-21 Старобільськ-Луганськ-Хрустальний-Макіївка-Донецьк (на ділянці Старобільськ-Щастя) і Т1306 Сєвєродонецьк-Новоайдар.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!