Хіти тижня. Поховати російський “Триумф”: В Європі розроблено суперзброю проти путінських ракет

2

Розроблені європейськими компаніями Matra BAE Dynamics Alenia (MBDA) і Leonardo крилаті ракети SPEAR-EW наділені здатністю знищити засоби протиракетної і протиповітряної оборони, включаючи хвалені Кремлем «Панцир-С1» і С-400. Про це йдеться в матеріалі видання The Drive, передають Патріоти України.

Відповідно до припущень експертів, ракети здатні полегшити проникнення винищувачів четвертого і п’ятого поколінь в повітряний простір супротивника, контрольований засобами ПРО і ППО. Експерти відзначають, що SPEAR-EW зможуть діяти найбільшою мірою ефективно в парі з ракетами SPEAR Three (SPEAR-3).

«Поєднуючи SPEAR-3 з SPEAR-EW в повністю мережевому режимі, міні-крилаті ракети можуть працювати як рій, розбиваючи критичні частини мережі ППО противника. Наприклад, SPEAR-EW може обманювати або блокувати ворожий джерело загрози, в той час як SPEAR-3 будуть шукати і знищувати не тільки джерело, а й все розташовані поблизу компоненти ПРО », – констатує видання.Більш того, SPEAR-EW має можливість проводити розвідку перед ударом SPEAR-3, який супроводжується передачею в режимі реального часу даних на командний пункт. В цілому, SPEAR-EW можна запрограмувати так, щоб автономно запитувати перенацілювання SPEAR-3, з огляду на характер загрози.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!