Хіти тижня. Є що приховувати? Журналісти дізналися загадкову деталь біографії нового глави Черкаської області (фото)

5

Новопризначений глава Черкаської облдержадміністрації Ігор Шевченко свого часу змінив прізвище. Про це виданню “18000” повідомили кілька джерел із черкаського політикуму, не пов’язаних між собою, повідомляють Патріоти України.

Як розповіли співрозмовники видання, раніше Шевченко мав прізвище Кікоть. Коли і чому було змінене прізвище джерела не уточнюють.

Нагадаємо, згідно з декларацією, поданою Ігорем Шевченко 25 червня, у нього є будинок, квартира, нежитлова будівля і дві земельні ділянки в Черкасах. Він має квартиру в Росії, придбану в липні 2017 року, а також частину нежитлового приміщення та земельної ділянки в Росії, придбані в червні 2017 року. Цими об’єктами він володіє спільно зі ставропольськими бізнесменами Андрієм Луньовим і Михайлом Арзімановим.

Також Шевченко декларує вантажні автомобілі і три легкових. Зокрема, вартість AUDI Q7 оцінюється в 2 мільйони гривень. Крім того, Шевченко є власником компаній ТОВ “Легкий експорт плюс” і “Hermes – Shevchenko Igor”, яка зареєстрована в італійському місті Ріміні.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!