Хлопець хотів влаштувати коханій сюрприз — і застав її з іншим, однак не став влаштовувати скандал, а його план помсти ідеальний

За зраду їй довелося платити, причому буквально.

Чоловік розповів, як його друг помстився дівчині за зраду, і спосіб месника — ідеальний зразок страви, яку подають холодною. Дізнавшись, що подруга йому невірна, хлопець не став влаштовувати скандал, а просто позбавив її машини. Помста залишила зрадницю в боргах, та таких, які вона не скоро покриє, інформує Ukr.Media.

Чоловік поділився драматичною історією розставання свого друга Джека з подружкою Джилл. У ній є все: любов, зрада, обман, помста і навіть невелике детективне розслідування.

Джек і Джилл зустрічалися п’ять років, і за рік до розриву дівчина втратила роботу. З грошима стало скрутно, тому їй нічим було виплачувати внески за машину, яку вона взяла у кредит.

Немов лицар у сяючих обладунках, Джек прийшов на допомогу: він узяв на себе не лише кредитні платежі, але і витрати подруги на паливо, страхування та дорожні збори.

У хлопця проблем з роботою не було, він отримував непогану зарплату, тому взяв на себе турботу про улюблену до тих пір, поки вона не влаштується на нову роботу. Правда, дівчина з цим вирішила не поспішати.

Рік пройшов, а Джилл все ще була безробітною. Але не з-за відмов роботодавців: вона стала лінивою і просто цілими днями байдикувала у себе вдома, поки Джек був на роботі.

Хлопця це не обурювало, і він продовжував так само допомагати коханій, поки не дізнався її секрет. Одного разу Джек виїхав з роботи раніше і вирішив зробити Джилл сюрприз, несподівано з’явившись у неї вдома.

Наблизившись до будинку коханої, хлопець помітив на під’їзній доріжці чужу машину. Як справжній шпигун, Джек, залишивши своє авто на вулиці, підкрався ближче до будинку і заглянув до Джилл через вікно. Побачене його не втішило: подруга проводила час з іншим чоловіком.

Джек розлютився, але вриватися в будинок і піднімати крик не став. Вже ввечері, бувши у себе вдома, хлопець вирушив у соцмережі, щоб провести невелике розслідування.

Він трохи покопався і з допомогою фейсбуку дізнався, хто був цей хлопець. Він також виявив, що її роман з ним тривав уже пів року.

Дізнавшись, як довго його водили за ніс, хлопець остаточно сказився. Він вирішив помститися коханій, і для цього йому знадобився всього один дзвінок в банк.

Усі внески по кредиту за машину Джилл списувалися автоматично з рахунку її бойфренда. І, оскільки авто офіційно було оформлено на дівчину, Джейк легко зміг зробити так, щоб кредит тепер був прив’язаний до банківського акаунту подруги.

Гроші за машину завжди йшли з рахунку в кінці місяця, тому Джеку довелося деякий час прикидатися, що все нормально. Але довго це не тривало.

Як тільки місяць закінчився, Джилл помітила підступ: спробувавши картою оплатити покупки в магазині, вона дізналася, що на її рахунку недостатньо грошей. Дівчина подзвонила в банк, щоб з’ясувати причину, і з подивом виявила, що вичерпала ліміт кредиток, тому що з них списувалися внески за позику.

Тоді Джилл набрала номер свого бойфренда і запитала, чому платежі тепер вносяться з її рахунку. І Джек нарешті зміг повною мірою насолодитися помстою.

«Тому що ти зраджувала мені, а я не хочу платити за машину своєї колишньої дівчини», — відповів він і кинув слухавку.

Розлючена дівчина навіть подала позов в суд на хлопця, щоб змусити його продовжувати платити за машину. Але не спрацювало: авто було оформлено на неї, Джек офіційно не несе за нього ніякої відповідальності.

Після цього справи Джилл погіршилися: вона не могла користуватися машиною, оскільки у неї не було грошей, щоб оплачувати страховку і дорожні збори. Внески по кредиту вона теж не робила, і тому автомобіль у неї забрали. Але і на цьому її пригоди не скінчилися.

Із-за помсти Джека, Джилл залишилася в боргах, і, щоб розплатитися з банком, їй довелося влаштуватися на низькооплачувану роботу, до якої тепер вона добирається на автобусі.

Люди в коментарях були впевнені, що хлопець зробив непогану роботу.

  • «Хороша історія помсти».
  • «Робота зроблена. Просто й ефективно. Ніколи не платите за речі халявників».

Хоча деякі коментатори не впевнені, що гра варта свічок.

  • «Окей, він просто залишався з нею місяць, після того як дізнався, що вона йому зраджувала, це безглуздо».

Але, попри це, історія Джека і Джилл дозволила людям зробити важливий висновок.

  • «Ось чому не варто зраджувати».
Хлопець хотів влаштувати коханій сюрприз — і застав її з іншим, однак не став влаштовувати скандал, а його план помсти ідеальний