Капуста омолоджує мозок, нормалізує тиск і не тільки: 10 причин їсти капусту!

Є багато переваг капусти для нашого здоров’я. Ось список, який допоможе вам зрозуміти, чому ви повинні вживати цей овоч регулярно.

Здоров’я мозку

Дослідження показало, що одна порція темно-зеленого листя в день може омолодити мозок. Тести, виконані в якості методології для дослідження, показали, що в середньому у учасників, які часто їли темно-зелені листові овочі, було розумовий погіршення на 11 років пізніше, ніж у тих, хто не вживав ці продукти.

Запобігає випаданню волосся

Капустяні і огіркові соки багаті кремнієм і сіркою, двома необхідними мінералами для зростання і запобігання випаданню волосся. Об’єднання цих двох овочів і нанесення їх безпосередньо на шкіру голови (з 10-хвилинним масажем) перед сном корисно для запобігання випаданню волосся. Ви можете виконувати цю процедуру три дні на тиждень.

Капуста допомагає вам схуднути

Крім здоров’я мозку, капуста володіє і іншими властивостями, які приносять користь організму. Ця їжа є однією з кращих, які допомагають вам схуднути. А також необхідна як інгредієнт в зелених соках.

Наявність клітковини, антиоксидантів і низький вміст калорій – це якості, які роблять капусту відмінним дієтичним вибором. В результаті сприяє ситості, допомагає кишечнику нормально функціонувати. А також сприяє очищенню і детоксикації організму, щоб допомогти усунути і запобігти накопиченню жиру.

Покращує зір

Капуста є багатим джерелом бета-каротину. Особливо варто пам’ятати, що в червоній капусті вміст бета-каротину майже в 10 разів більший, ніж в зеленій капусті. Бета-каротин відіграє важливу роль в поліпшенні зору, особливо в нічному. А також допомагає захистити тканини ока від шкідливої ​​дії вільних радикалів.

Сприяє здоров’ю кісток

Капуста багата кальцієм, який, безсумнівно, є дуже важливим мінералом для здоров’я кісток. А також багата на магній і калій. Разом ці три основних мінерали захищають кістки від руйнування. В результаті допомагає запобігти проблемам з кістками, такими як остеопороз і загальна слабкість кісток.

Підтримує здоровий кров’яний тиск.

Калій корисний для серцево-судинної системи, він є судинорозширювальним засобом. В результаті він відкриває артерії і вени і полегшує кровотік. Це просте розширення артерій допомагає захистити від високого кров’яного тиску, а також знижує ризик серцевого нападу та інсульту.

Капуста запобігає раку

На додаток до всіх своїх антиоксидантних властивостей капуста також містить ряд протипухлинних сполук, таких як лупеола, синигрин і сульфорафан. За допомогою деяких досліджень було показано, що ці сполуки стимулюють ферментативну активність, а також інгібують канцерогенне зростання. Дослідження в Китаї показали, що споживання капусти значно знижує ймовірність виникнення раку молочної залози.

Здорові м’язи

Брюссельська капуста – це їжа, багата білком, а інші види капусти містять велику кількість глютаміна. Глютамін є однією з амінокислот, які у великій кількості містяться в наших м’язах. Коли в організмі спостерігається дефіцит глютаміна, організм починає споживати власні м’язи, що призводить до втрати м’язової тканини.

Запобігає захворюванням

Вітаміни Е, К і С, а також мінерали кальцій, магній, фосфор, селен і залізо, що містяться в цвітній капусті, роблять цей овоч важливою зброєю, що допомагає запобігти таким захворюванням, як рак, хронічна дегенерація. А також допомагає при кишковому транзиті і в боротьбі з виразками шлунка і анемією.

Капуста омолоджує мозок, нормалізує тиск і не тільки: 10 причин їсти капусту!