Коли рятувальники знайшли дівчинку, в0на була нежuва. Під її тіл0м вони побачили те, що змусило всіх завмертu

Жахливий землетрус стався 24 серпня 2016 року в італійському місті Пескара-дель-Тронто, в 150 кілометрах від Риму. Рятувальники і пожежники працювали день і ніч, намагаючись врятувати людей, заживо похованих в руїнах. Так, вони відшукали чотирирічну дитину Джорджію Ренальдо (Giorgia Renaldo), яка дивним чином залишилася жива.

Діставши дівчинку з-під землі, рятувальники зрозуміли, як їй вдалося вижити. Її захистила своїм тілом сестра. Коли будинок почав обвалюватися, дев’ятирічна Джулія (Giulia) міцно обняла сестричку і накрила собою. Уламки стін впали на дівчинку, зламавши її тіло і у6uвши на місці. Але маленька Джорджія, хоч і страшно злякалася,  залишилася жива.

Вчинок Джулії вразив всіх. Маленьку дівчинку ховали як гер0їню. Люди несли до гробу квіти, солодощі та листи.

Ось такий лист написав для хороброї дівчинки один з пожежників, який допомагав діставати тіло з уламків:

“Привіт мила!

Я допомагав діставати тебе з-під уламків. Прости, що ми прийшли так пізно – ти вже не дихала. Але я хочу, щоб ти знала, що ми зробили все, що могли, щоб врятувати тебе. Тепер, коли я повернуся додому в Л’Акуїла, я буду знати, що за нами з небес спостерігає ангел. Вночі ти будеш для нас сяючою зіркою на небі. Прощай, Джулія, хоч ми ніколи і не зустрічалися, я люблю тебе.

Андреа »

ОСЬ ТАКА СУМНА ІСТОРІЯ….

Джерело:daily-nov.biz.ua

Коли рятувальники знайшли дівчинку, в0на була нежuва. Під її тіл0м вони побачили те, що змусило всіх завмертu