Коли я дізналася, що втратuла щось найдорожче в житті, моя душа розрuдалася. Мені важко було повернутuся до того жuття, якuм я жила раніше. Лікар сказав мені..

Моя історія почалася, коли мені було 19 років. Саме тоді я зустріла свого майбутнього чоловіка. Через 4 роки знайомства ми побралися. Все було як у казці, молоді, щасливі, люблячі, не бідні (обоє мали хорошу посаду). Ми щороку їздили у відпустку. Вихідні з друзями. Все йшло добре.

Ну, можливо, не все, ми все ще жили з моїми свекрами, і це не завжди було барвисто. Між мною та ними часто виникали конфлікти. І той факт, що я приходжу додому занадто пізно, і той факт, що у нас ще немає діток, що колись, коли мене не було, їх улюблений син більше часу проводив з ними. Свекруха починала сварки з будь-якої причини, але добре…

Ми хотіли трохи пожити з ними, заощадити гроші і купити собі окреме житло. Конфлікти загострювалися з кожним днем. Тепер я повинна визнати, що стала трохи більш нервовою людиною. Стрес на роботі (зміна генерального директора) та стрес вдома вплинули на наше подальше спільне життя.

Несподівано доля вирішила, що я повинна загальмувати темп, подбати про будинок, мого чоловіка, щоб ми стали справжньою родиною. Коли я побачила 2 полоски вранці, я не стримувала сліз. Це були сльози щастя.

Ми були дуже щасливі. Тоді Павло сказав мені, що навіть мільйони виграні в лотереї ніколи в житті не зробили б його таким щасливим. Але нам не судилося довго насолоджуватися цим станом. Стрес, плач, сварки зі свекрухою, на роботі – перемогли. Вони були сильніші за мене.

Коли я дізналася, що втратила щось найдорожче в житті, моя душа розридалася. Я не могла прийти до тями. Мені важко було повернутися до того життя, яким я жила раніше.

Лікар сказав мені: “Не сумуй! Все буде добре! Ти ще народиш красивих та здорових діток, ось побачиш”. В цей час я йому не вірила. Я подумала собі: звідки він може знати, що означає втратити дитину, якщо він чоловік?

Це було нестерпно. Особливо, коли після процедури вони положили мене в палату, де було декілька жінок з з животами. Сльози самі по собі стікали по щоках. Тоді я запитала: За що мені таке? За які гріхи? Невже я погана людина, щоб так мене карати?

Після виписки з лікарні всі стрибали навколо мене. Навіть моя свекруха. Я взяла відпустку на роботі, так само як і мій чоловік, але тоді я не хотіла з ним говорити, не хотіла, щоб він був зі мною, хотіла побути на самоті. Я просиділа в квартирі тиждень-два, поки нарешті не довелося їхати на роботу.

На роботі мене замучили співробітники своїми недолугими запитаннями: “Як все це сталося?”. “Як я все це пережила”. Це було так важко слухати, тому я з головою занурилась в роботу.

Вдома нічого не ладилось. З Павлом було все не так, як раніше, а свекри? … Мені не хотілось їх бачити. в такому стані я прожила 2 роки. Просто працювала. Відрядження. Ми з чоловіком віддалилися один від одного.

І тоді доля нас знову здивувала. Так несподівано, чудово. Я почувалася як раніше. Знову дві полосочки. Ми пішли до лікаря. Я була дуже щасливою і в думках пообіцяла собі, що тепер ніщо і ніхто не перешкодить нашому щастю.

Я боролась за свою мрію. Я була весь час на лікарняному. Ми з Павлом переїхали від свекрів. Ми купили будинок. Щоправда, з поганим ремонтом, але наш власний. Чоловік також частіше був вдома, бо мені довелося бути дуже обережною під час виношування дитинки.

Я народила! Народила здорову і неймовірно схожу на татуся донечку. Тоді я відчула себе справжньою дружиною. Я вирішила поки не ходити на роботу. Я повністю присвятила себе материнству. Ми втрьох живемо вже більше 3 років, і ми добре почуваємось від цього. Вибачте, нас четверо, бо незабаром у нашої дочки буде братик!

Коли я дізналася, що втратuла щось найдорожче в житті, моя душа розрuдалася. Мені важко було повернутuся до того жuття, якuм я жила раніше. Лікар сказав мені..