Кому категорично не можна носити золото

Сьогодні золоті прикраси носять практично всі, але не багато хто здогадуються про шкоду, яку вони можуть завдати. Учасниця «Битви екстрасенсів» Олена Ясевич стверджує, що золото носити можна не всім. Незважаючи на благородні та корисні властивості цього металу, він має багато негативних характеристик.

Кому не можна носити золоті прикраси

Екстрасенс не рекомендує носити золоті прикраси людям, що живуть активним життям, тим, хто часто відчуває стреси і живе у великих мегаполісах. На таку категорію людей золото справляє негативний вплив. Прикраси з цього металу для цієї категорії людей є додатковим подразником.

Виходить, що людина щодня відчуває стреси і піддається постійному впливу зовнішніх факторів, отримує від золотої прикраси тільки шкоду. Від цього страждає нервова система, що в підсумку призводить до затяжної депресії, нескінченному стресу та нервових зривів.

Носити золоті прикраси екстрасенс радить тим, чиє життя не настільки сповнено емоцій і подій. Золото наділяє силою і залучає удачу тільки тим, хто живе досить спокійним і розміреним життям.

Чому не можна носити золото з сріблом

Любителі прикрас часто роблять ще одну грубу помилку – носять золото разом з сріблом. За словами екстрасенса, це також загрожує надлишком енергії і призводить до негативних наслідків.

Золото випромінює енергію руху, перетворення, сили і могутності. Воно є збудником бажань, потреб і прагнень. Срібло, навпаки, робить людину більш врівноваженим, спокійним і гармонійним. Якщо два цих металу зустрічаються, то відбувається дисонанс. У людині поєднуються дві протилежні енергії, що призводить до повного хаосу. Носити золото з сріблом категорично не можна, так як це може привести до різних захворювань, частій зміні настрою і невдач у справах.

Намагайтеся ґрунтовно підходити до вибору прикрас, так як вони можуть нести в собі як позитивну, так і негативну енергетику. Вибирайте прикраси за своїм темпераментом і способом життя, тоді вони неодмінно принесуть вам щастя.

Кому категорично не можна носити золото