Корисні властивості відвару ромашки для шкіри обличчя

Що дає ромашка нашій шкірі обличчя, якщо використовувати її не лише у вигляді чаю, але і як засіб по догляду? Величезна кількість позитивних моментів. Наприклад, ромашка чудово знімає запалення і загоює рани. Рослину можна використовувати при лікуванні екземи та інших шкірних запалень, інформує Ukr.Media.

Крім цього ромашка сприяє уповільненню старіння шкіри. Завдяки наявності поліфенолів та фітохімічних речовин, які в ній присутні, прискорюється регенерація клітин. Тому варто пити ромашковий чай, щоб запобігти передчасному старінню.

Також ромашка — це прекрасний антисептик. Можна вмиватися міцним відваром з рослини, залишаючи на шкірі хвилин на 15. Акне та інші запалення будуть проходити швидше.

Також завдяки антиоксидантам відвар ромашки прекрасно освітлює шкіру, допомагає поліпшити стан клітин, вирівнює колір обличчя. Можна зробити з відвару тонер, і протирати ним обличчя, зберігаючи настій в холодильнику.

Крім іншого, ромашка чудово заспокоює сонячні опіки, зменшує темні кола під очима. Для того, щоб прибрати круги та мішки під очима, потрібно ромашковий чай змішати із зеленим чаєм 1:1, і заморозити. Кубики обернути в м’яку тканину, і протягом 5 хвилин потрібно робити масаж зони під очима круговими рухами.

Корисні властивості відвару ромашки для шкіри обличчя