Куди поділися розтяжки? Копійчаний засіб зробив шкіру божественною!

Шкіра – найбільший орган людського тіла. Все в нашому організмі пов’язано, і стан шкіри залежить від безлічі факторів, кількість яких складно порахувати.

Сьогодні ти дізнаєшся, що саме потрібно зробити, для повного позбавлення від розтяжок на шкірі.

Пам’ятаю дуже яскраво той момент, коли вперше в житті побачила розтяжки. Мені було 12, ми з мамою поїхали в паломницьку поїздку, відвідуючи головні святині і купаючись в джерелах з крижаною водою.

З нами в автобусі була дуже красива жінка, білява, її маленького сина звали Степаном.

Вона була стрункою, володіла приємною зовнішністю. Але коли молода мама роздяглася, щоб зануритися в жахливо холодну воду джерела, я помітила дивну річ.

Її плоский живіт і стрункі боки були поцятковані сріблястими лініями, їх було дуже багато, вони утворювали незвичайні візерунки на тілі … Я такого ніколи не бачила раніше, здивувалася страшно. Приблизно через 8 років я помітила перші розтяжки на власному тілі.

Ось так буває, що розтяжки можуть утворитися навіть на молодих і худих тілах. Знала б ця жінка, що за допомогою доступних і дешевих засобів з аптеки можна позбутися від цієї напасті! Але тоді ніхто про таке не чув …

Для кращого ефекту в маску з аспірином і олією рекомендується також додавати 1 куряче яйце. Хоча б 2 рази в тиждень роби таку вдосконалену маску, і побачиш неймовірний результат.

Маска з олією і аспірином

СКЛАДОВІ

кілька таблеток аспірину

2 ст. л. теплого оливкової олії

ЗАСТОСУВАННЯ

Розчини аспірин в невеликій кількості води. Розмішай кашку з теплою олією.

Нанеси теплу маску на шкіру з розтяжками, потримай 20 хвилин. Змий теплою водою.

Таку маску варто робити регулярно, бажано через день. Повір, трохи завзятості – і через місяць шкіру буде не впізнати!

Дуже важливо, роблячи маски з аспірином, почати пити вітамін Е в капсулах, а також вітамін С. Ці вітаміни на радість нам дешеві, але ефект від їх прийому вельми відчутний.

Вітаміни будуть підживлювати шкіру зсередини, допомагаючи їй відновлюватися після розривів.

Рекомендую зайнятися фізичними навантаженнями, які покращать кровообіг.

Будь-які навантаження роблять шкіру більш молодою, еластичною, привабливою: під час тренування виділяється колаген, але ж саме колагенові волокна так важливі для поновлення і підтяжки шкіри. Це може бути плавання, танці, біг, що завгодно!

Розтяжки на шкірі не люблять походів в солярій і засмаги. Ці процедури пересушують шкіру і роблю розтяжки навіть більш помітними, пам’ятай про це!

Якщо тобі здалася корисною наша стаття, поділися нею з подругами!

Проблема розтяжок хвилює багатьох жінок, і вони часто соромляться цього. А соромитися не потрібно, варто лише трохи постаратися, щоб стати впевненіше в собі і забути про будь-які комплекси.

Куди поділися розтяжки? Копійчаний засіб зробив шкіру божественною!