Квартuру зять покuнув в рекордні термінu, правда, прuхопuв з собою плазмовий телевізор і комп’ютер. Я думала, що дочка мені цього не пробачuть, але

Я ніколи не втручалася в життя своєї єдиної доньки Єви, але цього разу я порушила свої принципи і не шкодую про це. Мого чоловіка рано не стало. Я приклала всі зусилля, щоб Єва вивчилася. Але коли донька закінчила навчання, вирішила залишитися там, де диплом захищала. Тепер потрібно було думати про житло, адже поневірятися по знімних квартирах – це не вихід!

Мені від бабусі в свій час дісталася стара, але трикімнатна квартира, ось я її і продала. Купила доньці двокімнатну квартиру, нехай не в центрі, але цілком в хорошому районі. І з ремонтом.

Єва просто літала від щастя і була мені дуже вдячною, поки не закохалася. Приїхала разом з нареченим – знайомитися. Обранець дочки мені не сподобався відразу, хоча зовні він був доволі таки приємним. Але мій життєвий досвід мені відразу підказав, що зять буде жадібним і ревнивим.

Мій чоловік ніколи ні в чому мені не відмовляв, з подругами спілкувалася, грошима ніхто не дорікав. А те, що я бачила у відносинах доньки з її нареченим, мені дуже не подобалося – Єві не можна було ні з подружками нікуди виходити, ні купувати собі нічого, ні тим більше, зі мною чимось ділитися. Але вірна своєму принципу, я спочатку не втручалася.

Правда, тримати себе в руках виходило з великими труднощами. Я не впізнавала свою дочку. Майбутній чоловік поставив умову: заміж Єва буде виходити в сукні сестри, а на кафе краще не витрачатися. І Єва погодилася.

Потім народився онук. Я говорила доньці, що готова у них залишитися, щоб з малюком допомагати, але зять відразу відмовився і вирішив мене відправити додому. Дочка мовчала. Онука за 4 роки я бачила 10 разів. Дуже сумувала. Але зрозуміла – мої приїзди не бажані.

Але якось мені потрібно було в лікарню, потрібно було туди приходити зранку, а решту часу десь жити. Звичайно, я вирушила до доньки. Зять був не радий, але промовчав.

А я була неприємно здивована тим, що побачила у них вдома. По-перше, улюблений онук ходив в ношеному одязі. По-друге, дитині багато чого було не можна, наприклад їсти м’ясо і солодощі.

Я тільки приготувалася висловитися, як заворушився ключ у замку – зять прийшов. І Єва благально подивилася на мене, щоб я замовкла. Ще я виявила, що у дочки взагалі немає косметики.

– А навіщо їй це? – запитав зять. Тільки гроші даремно переводити! І ще, в інші кімнати не заходьте, продукти не беріть.

А в кінці зять с казав, що за своє проживання у них я маю заплатити ще гроші. Дочка, бачачи, як мене це засмутило, почала говорити, що чоловік пожартував, але я не витримала і нагадала їм, чия це квартира і хто її купив.

Зять відразу замовк, я думала, що дочка, як завжди, буде захищати чоловіка, але Єва тихенько стояла, навіть полегшення на обличчі було, чи що. Квартиру зять покинув в рекордні терміни. Правда, прихопив з собою плазмовий телевізор і комп’ютер. Я думала, що дочка мені цього не пробачить, але та раптом попросила мене залишитися у них ще на деякий час.

Єва розповіла мені, що останнім часом втомилася від закидонів чоловіка, причіпок, вічного не можна і всіляких заборон. Сама думала піти вже, так боялася чоловіка. Мій приїзд розставив все по своїх місцях.

А я відразу бачила, що не буде у доньки з цим чоловіком щасливого сімейного життя.

Квартuру зять покuнув в рекордні термінu, правда, прuхопuв з собою плазмовий телевізор і комп’ютер. Я думала, що дочка мені цього не пробачuть, але