Люди Рятуються Хто Як Може! В Москві В Ці Хвилини Почалася Небачена Раніше Рyйнiвнa Cтиxiя, Яка Змиває Столицю Під Воду (Вiдeо)

Столиця Росії виявилася в полоні опадів: городяни ховалися від сильної зливи і граду, подекуди було перекрито рух.

У суботу, 20 червня, на столицю Російської Федерації, Москву обрушилася природна стихія у вигляді сильного дощу та граду.

Фото і відео негоди публікують користувачі соціальної мережі “Твіттер”, інформує Діалог.UA .

Російський журналіст Євген Фельдман виклав у своєму блозі відеокадри затоплення майданчика біля станції “Ленінський проспект” Московського метрополітену.

Він зазначив, що ще два роки тому, протягом 18 місяців, там велися ремонтні роботи, але результат їх виявився плачевним: мер Москви Сергій Собянін, за словами блогера, не зробив зливову яму.

Це і призвело до затоплення майданчика, а також підземних переходів і вулиць російської столиці.

Затопленими також виявилися Варшавське шосе і автомобільна дорога в районі Ізмайлово: крім того, повідомляється про постраждалих від удару блискавки в Коломенському.

На “Твіттер” – сторінці Фельдмана також з’явилося фото, як люди ховаються від негоди, а один молодий чоловік знявши взуття, йде прямо по воді.

При цьому, поряд стоїть кіоск з агітаційною рекламою до Дня Росії 12 червня “Ми – Росія, ми – разом!”

За матеріалами

Люди Рятуються Хто Як Може! В Москві В Ці Хвилини Почалася Небачена Раніше Рyйнiвнa Cтиxiя, Яка Змиває Столицю Під Воду (Вiдeо)