“Майбутня перша леді”: в мережі з’явились ексклюзивні фото дружини Зеленського

3

Нещодавно в мережі опублікували кілька зворушливих сімейних фотографій шоумена Володимира Зеленського та його дружини Олени.

Відомо, що Володимир і Олена Зеленські знайомі з юного віку. Майбутні чоловік і дружина навчалися в паралельних класах у одній школі, проте не спілкувалися на той момент. Після закінчення школи Вова і Олена пішли в різні інститути, але якось випадково зустрілися в парку, пише Сlutch.

На момент зустрічі дівчина дружила з іншим хлопцем, а тому не звертала уваги на Володимира. Зі спортивного інтересу Зеленський всіляко намагався привернути її увагу. Тоді він помітив у руках дівчини відео-касету з фільмом «Основний інстинкт», під приводом інтересу до кіно взяв у дівчини і касету, і номер її телефону.

Як зізнавався сам Зеленський пізніше в одному з інтерв’ю, історія його кохання така, що першому юнацькому почуттю судилося перерости в щось більше – справжню любов і міцну сім’ю.

Також відомо, що перед тим, як вступити в офіційний шлюб, пара вісім років провела в цивільному шлюбі і тільки після цих років Володимир вирішив одружитися на Олені. Так весілля відбулося у вересні 2003 року, через пару років на світ з’явилася дочка Зеленських – Олександра.

Зараз у Володимира і Олени вже двоє дітей. Олександрі в цьому році виповнилося 14 років, а молодшому синові Кирилу всього п’ять. Сім’я живе в особняку під Києвом.

Примітно, що останніми соцопитуваннями в Україні щодо кандидатів в президенти вивів Зеленського на друге місце рейтингів, пише Liga.Net.

З’явилася також інформація про те, що у виборчих штабах Петра Порошенка і Юлії Тимошенко кажуть, що Зеленський всерйоз розглядає можливість висунутися в президенти.

В даний момент комік проводить «кастинг» серед політтехнологів, які зможуть правильно подати його кандидатуру в народні маси співгромадян України.

Крім того, у політтехнологів всерйоз обговорюють вже профінансовану рекламу на білбордах з гаслом: «Я не жартую».

Ті, хто стежив за творчістю шоумена Володимира Зеленського не дадуть збрехати про те, що з початку року зі сцен під час «Вечірнього кварталу» та «Ліги сміху» ним було відпущено масу сарказмів і жартів, дотичних його походу на вибори.

 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Actionteaser.ru – тизерная реклама

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!