Місяць у Близнюках 13 і 14 серпня: чого слід остерігатися кожному зі Знаків Зодіаку

Місяць у Близнюках зміщує фокус нашої уваги, змушуючи думати не про те, про що потрібно, і робити те, що зараз не актуально. Головна порада астрологів – намагайтеся дотримуватися складеного раніше плану і пам’ятайте, що щастя любить тишу.

Овен

У Овнів очікується спад продуктивності. Замість бажання працювати у них може з’явитися тяга до ліні. Кінець робочого тижня обіцяє бути досить непростим. Варто також остерігатися пліток, чуток, словесних перепалок. Місяць у Близнюках зробить і без того некерованих Овнів ще більш імпульсивними.

Телець

Тельцям Місяць 13 і 14 числа допоможе в дорозі. Якщо є можливість відправитися у відрядження або поїздку особистого характеру, краще нею скористатися. Зміна обстановки позитивно позначиться на енергетиці, настрої, здоров’ї. Астрологи радять остерігатися сварок з близькими.

Близнюки

Енергетичні запаси Близнюків в ці два дні різко впадуть. У зв’язку з цим астрологи радять не братися за складні справи і не звалювати на свої плечі додаткову відповідальність. У спілкуванні з оточуючими варто частіше вдаватися до дипломатії і пошуку компромісів.

Рак

У кожного зі Знаків є свої противні і неприємні звички. На цьому тижні Місяць посприяє загостренню таких звичок у Раків. Це може відштовхнути від них другу половинку і оточуючих в цілому. Експерти радять бути відкритими, а також прагнути до взаєморозуміння з усіма.

Лев

У Левів в ці дні можливі фінансові втрати. Астрологи рекомендують тимчасово призупинити покупки. Також краще поки не знайомитися з новими людьми. Можливі труднощі в спілкуванні з колегами і друзями. Друга половинка потребує до себе більшої уваги, так що краще не обділяти кохану людину теплом.

Діва

Місяць в Близнюках не сприймає надмірностей в поведінці Дів. Необхідно боротися з жадібністю і ревнощами. Також варто побоюватися зайвого трудоголізму. 13 і 14 числа потрібно більше відпочивати і присвячувати себе тільки найважливішим справам. Для подолання перешкод знадобиться більше енергії.

Терези

У ці два дні Терезам варто бути більш наполегливими, щоб вороги і недоброзичливці не змогли порушити їх плани. Вплив Місяця буде творчим в сфері любові. Терезам посміхнеться удача в пошуках другої половинки. Всім, хто вже перебуває у відносинах, Місяць допоможе згладити гострі кути.

Скорпіон

У ці два дні Скорпіонам варто перебувати в русі, більше займатися спортом, виходити на свіже повітря, гуляти. Це сприятливі дні для любовних подвигів, допомоги нужденним. У фінансовій сфері знадобиться більше рішучості і сили волі. Варто остерігатися дорогих покупок.

Стрілець

13 і 14 серпня навколишні люди можуть бути агресивними і грубими. Доведеться робити все самостійно, не просячи нікого про допомогу. На хамство краще не звертати жодної уваги. Так і нерви залишаться в порядку, і удача не покине. У спілкуванні з близькими не варто бути впертими і егоїстичними.

Козеріг

Місяць у Близнюках може зробити Козерогів дратівливими. Також в цей день можуть відбуватися різкі зміни настрою, тимчасові зміни в системі цінностей. Краще не озвучувати оточуючим свою думку, а тримати її при собі. В роботі Козерогам посміхнеться удача.

Водолій

У ці два дні не варто нікого просити про підтримку. Зміцнення позицій в бізнесі і на роботі будуть вимагати самостійності. Поради оточуючих щодо любові теж не приведуть ні до чого хорошого. Можна спиратися на свою інтуїцію. Місяць посилить шосте відчуття Водоліїв.

Риби

У ці дні можуть з’являтися різні затримки, перешкоди. Не виключено, що зірвуться плани, доведеться вносити коректування в розклад справ. Місяць у Близнюках позбавить Риб сил і може похитнути їхню впевненість у собі. Астрологи не радять наживати собі ворогів в ці дні.

Місяць у Близнюках 13 і 14 серпня: чого слід остерігатися кожному зі Знаків Зодіаку