На Львівщині хлопчик помер від кору. Батьки заявляють про халатність лікарів (18+)

13

У суботу, 27 жовтня, в обласній дитячій лікарні в місті Мукачево помер 12-річний хлопчик з села Страбичово. Його в середньому стані тяжкості доставили в лікарню близько 07:00 ранку, а вже о 15:00 настала смерть. Головний лікар дитячої обласної лікарні Роман Шніцер заявив, що у хлопчика кір, розповідає Mukachevo.net.

Батьки кажуть, що дитині від лікування ставало гірше. Вони говорять, що хлопчикові кололи антибіотик, гормони і анальгін з димедролом. Але у нього почалися судоми і звузилися судини від такого поєднання, він втратив здатність ходити.

“Ніхто нічого не робив, так ургентно, щоб швидко це було. Ми привезли його близько 7:00, а помер він близько 15:00” – розповідає сестра загиблого хлопчика Анжеліка Кампов.

За її словами, хлопчика до госпіталізації тиждень лікували під наглядом лікаря обласної дитячої лікарні, і в закладі запевняють, стан хлопчика не був важкий, а лікар діяв відповідно до інструкцій. В останній раз на прийомі у лікаря хлопець був у середу. Виявивши характерний висип на шкірі у нього діагностували кір, продовжили лікування вдома, тому що він був у задовільному стані.

“Лікар має ліцензію на приватну практику як педіатр, це один ыз кращих лікарів області. Станом на той час, коли його бачив Аркадій Володимирович, дитина була в задовільному стані. Якби дитина була в середньому або важкому стані тяжкості її б однозначно шпиталізував у відділення”, – говорить головний лікар дитячої обласної лікарні Роман Шніцер.

Батьки в цей час були за кордоном, спілкувалися з лікарями про здоров’я дитини по телефону. Тільки дізналися про погіршення – повернулися.

“Нам говорили, що всі аналізи хороші, що у нього рентген чистий, вчора на суді сказали, що рентген був нехороший і аналізи погані”, – зазначила мати хлопчика, а батько додав, що історії хвороби їхнього сина медики переписали, сфабрикувавши справу.