Найбільш щасливі та нещасливі жіночі імена

22

Багато астрологів і екстрасенсів впевнені, що ім’я людини певною мірою впливає на його долю. На їхню думку, кожне ім’я випромінює свою енергетику, яка може чинити на володаря цього імені позитивний чи негативний вплив.

Через це деякі імена мають максимальний позитивний вплив, а інші можуть принести своєму власникові чимало проблем. Ось найщасливіші чоловічі та жіночі імена, які приносять удачу. Жіночі імена

Олена Це ім’я вважається одним з найщасливіших. Більшість жінок із таким ім’ям нагороджені легкої долею. Їм досить легко дається просування по кар’єрних сходах, вони без праці знаходять спільну мову з оточуючими людьми. Власниць цього імені звичайно люблять, цінують і поважають рідні і знайомі.

Наталя Наташі теж досить везучі. Вони впевнені в собі і вміють відстояти свою точку зору. Завдяки цьому вони стійко долають всі труднощі і легко вирішують проблеми.

Тетяна Тетянам ім’я також приносить удачу. Власниці цього імені завжди живуть на позитиві. Незважаючи на будь-які життєві труднощі, вони завжди залишаються в хорошому настрої. Саме таке ставлення до життя допомагає їм впоратися з проблемами і відчувати себе більш щасливими, ніж інші. Це ім’я випромінює сильну енергетику активності і цілеспрямованості. Завдяки цьому його власниці можуть легко домагатися великих успіхів і в особистому житті, і в кар’єрі. Вони ставлять перед собою сміливі цілі і вміло їх досягають.

Ольга Ольга – ще одне красиве і щасливе жіноче ім’я. Його власниці мають всі передумови для того, щоб жити в щасті, любові і багатство. Хоча вони довіряють своїм почуттям і інтуїції, але серйозні вчинки роблять частіше під впливом висновків розуму. Завдяки такому підходу вони успішно вирішують проблеми і виходять переможницями зі складних життєвих ситуацій.

Катерина Ім’я Катерина не просто приносить щастя, воно наділяє свою власницю аналітичним розумом, цілеспрямованістю і умінням домагатися свого. Саме тому більшість жінок з таким ім’ям амбітні, активні і позитивні, що і допомагає їм досягти в житті багато чого.

Нещасливі жіночі імена. До таких фахівці відносять імена Надія і Людмила. У Надії проблеми в житті можуть з’являтися через те, що вона має занадто пасивний характер і схильна просто плисти за течією. Енергетика імені Людмила може притягувати різні неприємності.