Найсексуальніша далекобійниця зводить мережу з розуму пікантними фото

7

Ефектна блондинка з Швеції Анжеліка Ларссон (Angelica Larsson) вже кілька років працює далекобійницею. Водійські права вона отримала в 21 рік і відразу почала працювати водієм вантажівки, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Анжеліка каже, що в Швеції кожен п’ятий водій вантажівки – жінка, і з кожним роком їх стає все більше. Робота водіїв вантажівок – і чоловіків, і жінок – в компанії оплачується однаково.

На роботі Анжеліка завжди з макіяжем. Під час зупинок і між рейсами дівчина любить грати в World of Warcraft, займатися в тренажерному залі і фотографуватися. Знімки дівчина додає в Instagram, де їх із задоволенням «лайкають» підписники і залишають під ними компліменти господині акаунта. В інтернеті дівчину називають «найкрасивішим водієм вантажівки в світі». У вільний же час дівчина їздить на мотоциклі і займається дайвінгом.

Зараз дівчина віддана своїй професії, але не виключає, що в майбутньому займеться чимось простішим, ніж водіння вантажівки. Її найбільша мрія, пов’язана з роботою, – подорожувати по світу з операторською командою і робити своє власне шоу.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!