Наліпити відро пельмень за 30хв цілком реально. Фірмовий спосіб моєї бабусі

2

Кожна господиня знає, що магазинні пельмені ніколи не зрівняються з домашніми. По-перше, для своїх рідних ви вибираєте тільки свіжі та корисні продукти, а по-друге, страва, приготована з любов’ю просто не може вийти несмачною.

Багато господинь купують цю страву в магазині тому, що їм просто бракує часу на те, щоб замісити тісто, і терпіння, щоб наліпити пельмені. Ми хочемо довести вам, що такий трудомісткий процес можна перетворити на швидке і захоплююче заняття. Подивіться, як можна максимально прискорити процес ліплення. Джерело

Як швидко ліпити пельмені

Акуратно розкачайте тісто на робочій поверхні. Присипте його борошном.

Відступіть 5-7 см від краю тіста і викладіть кульки з фаршу.

Накрийте фарш вільним краєм тіста. Трохи притисніть тісто до фаршу, щоб надати майбутнім пельменям форму.

Візьміть невелику круглу форму. Якщо ви хочете, щоб пельмені вийшли маленькими, можете використовувати стопку. Якщо ж ви любите великі та м’ясисті пельмені, візьміть склянку або ж невелику лійку.

Накрийте формою фарш з тістом і притисніть її до робочої поверхні. Таким чином ви виріжите з тіста повноцінні пельмені.

Цей спосіб дійсно дуже простий і швидкий. Його можна використовувати і для приготування вареників. Тепер ви спокійно можете готувати разом зі своїми дітьми, їм дуже подобається вирізати пельмені з тіста з допомогою форми. Ось як можна приготувати улюблену страву без зайвої метушні, поділіться таким простим способом зі своїми друзями!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!