“Настане емоційна крапка” Тіна Кароль стривожила українців відвертим зізнанням. “Конче потрібно”

У популярної української співачки Тіни Кароль під час карантину з’явилося більше часу для соціальних мереж і спілкування з фанатами, яким вона неодноразово розповідала, як відпочиває від гастролей і насиченого графіку. Але через чотири місяці карантину її враження від обмежень змінилися.

Зірка відверто зізналася, що у її сина Веніаміна виникли проблеми з навчанням у Великій Британії, а їй самій конче потрібно на сцену, так як вона вже дуже сумує за виступами. Тіна допускає, що через пандемію коронавіруса навіть у неї скоро настане емоційна крапка. Про це артистка розповіла в інтерв’ю програмі “Світське життя”, korupciya.com

Артистка наголосила, що карантин сильно порушив всі її плани, але спочатку вона знайшла в ньому тільки позитивні сторони. Адже через виниклу пандемію її син Веніамін повернувся з навчання за кордоном і вони разом відправилися подорожувати по Україні, де відкрили для себе нові дивовижні місця. Але тепер у Тіни почалися проблеми через карантинні обмеження, які не тішать.

“Я до сих пір не отримала підтвердження, що нас чекають. Поки не завершиться карантин, ми для них — заражені люди. Ми сидимо вдома, нам є чим займатися, але я розумію, що колись цьому настане емоційна крапка, навіть мені. Мені конче потрібно на сцену. Мене хтось запитав, чому мої очі сумні, кажу: “Тому що я не співаю”, — зізналася Кароль.

Раніше Тіна Кароль розповідала, що весь карантин провела з сином в їх заміському будинку, розташованому в Київській області. Зірка не приховувала свого щастя від проведеного часу з Веніаміном, який, крім усього іншого, підтягнув її англійську. Після ослаблення карантину в Україні зоряна мама разом з сином відправилася відпочивати в Карпати — там вони відвідали колоритні маленькі селища і села в гірській місцевості, а також підкорили Говерлу. Після подорожі Тіна Кароль зізналася, що серйозно задумалася про покупку нерухомості в Закарпатському регіоні.

“Настане емоційна крапка” Тіна Кароль стривожила українців відвертим зізнанням. “Конче потрібно”