Настій з зеленого волоського горіха, яки допоможе позбутися проблем зі здоров’ям

Волоські горіхи володіють дуже цілющими властивостями. У них містяться безліч мікроелементів та вітамінів. Їх застосовують для лікування різноманітних захворювань. Це дуже смачні та корисні ліки.

Для приготування ліків потрібно використовувати молоді, ще зелені горіхи. Можна приготувати чаї, відвари, настої та робити варення. Зібрати горіхи для приготування лікувальних засобів, потрібно з середини травня по середину червня місяця.

Горіхи містять аскорбінову кислоту. Найбільша кількість її накопичується у горіху, коли він зелений та м’який.

Також, молоді горіхи містять вітаміни групи В, Р, Е, фітонциди, хінін та каротиноїди.

Завдяки великій кількості йоду, вони допомагають під час лікування захворювань щитоподібної залози.

Для зміцнення імунітету та підвищення гемоглобін, приготуйте таку суміш:

300 грамів перекручених зелених горіхів та 300 грамів натурального меду. Покладіть суміш у чисту банку, закрийте кришкою та залишіть настоюватися протягом 30 днів у темному місці. Не забувайте час від часу перемішувати суміш. Вживати тричі на день по чайній ложці, за пів години до вживання їжі.

Щоб вилікувати цукровий діабет, хвороби сечового міхура, нирок, серцево – судинної системи та щитоподібної залози, при нервових розладах й виведенні холестерину приготуйте настоянку:

Покладіть у банку 30 молодих горіхів та налийте 1 л 70% спирту. Залишіть засіб настоюватися протягом 14 днів, у темному місці. Перед використанням засіб процідіть. Вживати по чайній ложці, тричі на добу.

В Італії для покращення травлення, після їжі вживають лікер, який готують із зелених, волоських горіхів. Його назва – Ночін. Збирають горіхи для лікеру – у ніч з 24.06 на 25.06. у цей день італійці відзначають свято – святого Джованні. Його придумали на честь збирання горіхів. Температура напою повинна становити від 16 до 18 градусів, а вживають по 30 – 60 мл.

Спробуйте приготувати ліки із зелених волоських горіхів та будьте здорові. Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Настій з зеленого волоського горіха, яки допоможе позбутися проблем зі здоров’ям