Нитка-оберіг: Якого кольору повина бути нитка на зап’ясті, щоб залучити у ваше життя саме те, чого найбільше потребуєте.

У теперешній час, зустрічається багато людей, які носять на зап’ясті нитки різних кольорів. Зав’язані нитки, люди використовують як обереги. В залежності від того ефекту, якого хочуть досягти, поєднують декілька кольорів.

Сьогодні ми вам розкажемо, як правильно підібрати колір нитки, щоб залучити у ваше життя саме те, чого найбільше потребуєте.

Червона нитка

Червона нитка є своєрідний талісманом від від злих духів та поганих намірів людей. Її чудодійна сила допомагає налагодити життя, позбавляє від проблем, сприяє прийняттю правильних рішень і приносить удачу. Найсильнішу силу має червона нитка, привезена зі священного місця – ізраїльського міста Нетівот.

Зелена нитка

Так, як зелений- це колір, який втілює міць природи, священний колір. Зелена нитка зав’язана на зап’ясті здатна захищати людину від негативу і заздрості. Власника нитка приносить щастя і багатство, а також захищає від різних хвороб. Носити таку нитку рекомендується, коли вам потрібно адаптуватися в нових життєвих ситуаціях. Вона зарядить вас енергією та буде підтримувати фізичні і душевні запаси.

Також читайте: Очі – дзеркало душі. Про які риси характеру людини може розповісти колір очей

Помаранчева нитка

Помаранчевий колір черпає свою енергію від Сонця. Такий колір несе в собі благородство і честолюбство, також допомагає краще взаємодіяти з оточуючими. Така нитка захищає від різних хвороб та здатна привернути до вас удачу.

Рожева нитка

Рожева нитка добре підходить для жінок, адже вона посилює жіночі енергетичні потоки. А також таку нитку можна носити, як хороший любовний талісман.

Жовта нитка

Жовтий колір, так само, як і помаранчевий — це колір Сонця. Така нитка допоможе в пошуках натхнення і нових починаннях. Її, перш з все, потрібно носити студентам, школярам, людям творчих професій. Жовта нитка здатна захистити вас від чаклунства і ворожби.

Синя нитка

Завдяки синій нитці ви зможете знайти удачу. Її добре носити бізнесменам, адже вона приваблює удачу та допоможе здолати конкурентів. Носячи таку нитку, вам буде легше прийняти рішення у важливих справах. Синя нитка здатна розвивати інтуїцію.

Блакитна нитка

Блакитний — колір неба, який символізує благородство і чистоту. Вона допоможе знайти духовного наставника, вирішити важливі проблеми і подолати усі переживання та страхи.

Біла нитка

Білий колір є символ чистоти. Нитка білого кольору потрібна тим людям, які починають життя з чистого листа. Якщо ти пережив втрату, то така нитка допоможе тобі справитися з цим. Також може стати гарним талісманом для студентів та учнів, адже така нитка здатна повернути інтерес до навчання.

Чорна нитка

Чорний колір у всіх асоціюється з негативом, але у цього кольору є й інша сторона. Така нитка подарує вам спокій і впевненість. Якщо ви погано контролюєте свої емоції, то такий амулет саме для вас.

Щоб досягнути дієвого результату, нитку має зав’язати людина, яка вас любить (коханий, батьки чи інші родичі).

Нитка-оберіг: Якого кольору повина бути нитка на зап’ясті, щоб залучити у ваше життя саме те, чого найбільше потребуєте.