“Ну зрадь мені, зрадь, якщо тобі так буде легше. Я просто не можу дивитися на тебе”: Лєна сама стала підшукувати підходящу кандидатуру для чоловіка

Лєна з Дімою в шлюбі прожили 17 років. Є своя трикімнатна квартира. Дочка з сином вже дорослі. Жили як всі. У чоловіка, то є, то немає роботи і в цей період він прилягав до чарки, але не буянив приходив і відразу спати лягав.

Якось Олена пішла в магазин і зустріла свого однокласника. З ним вони не бачилися вісім років. Вона запросила його в гості. Попили чай з тортиком і розійшлися. Коли вони вчилися, сиділи за однією партою. Максим дуже любив Олену, але вона вибрала Діму. До речі, Максим досі ходить холостяком. Після цього дня Максим зачастив до них в гості, ну і Олена вирішила з ним пококетувати, щоб чоловік приревнував і взяв себе в руки.

Але все виявилося не так просто. Він зібрав свої речі і переїхав до друга. Олена дуже переживала, а тут для неї новина як сніг на голову, вона дізналася, що матиме третю дитину. Поїхала вмовляти чоловіка, щоб той повернувся додому, але про поповнення не сказала. Вона говорила, що спеціально все влаштувала і не думала, що так вийде. Діма сказав, що не повернеться, щоб вона йшла до свого Максима, з яким вони воркують як голубки навіть не соромлячись дітей.

Вона плакала, але все ж пішла. За північ Діма все ж вирішив повернуться додому. І там чекав його сюрприз, коли він увійшов до своєї кімнати. Там він побачив свою дружину з однокласником. Він мовчки грюкнув дверима і пішов. На наступний день Лєна знову помчала, щоб просити у чоловіка прощення за досконалу дурість. Він повернувся, але пробачити її не міг. Тоді вона до нього підійшла і сказала: «Ну зрадь мені, зрадь, якщо тобі так буде легше. Я просто не можу дивитися на тебе як ти томишся. Так, до речі, у нас дитина буде»

Чоловік змінився в обличчі і запитав, чому вона про це раніше не сказала. На що йому відповіла, що вирішувала, що робити далі. Лєна сама стала підшукувати підходящу кандидатуру, щоб чоловік її зрадив. Він змирився з цією думкою і пробачив дружину. Пити правда перестав, щоб дружину більше не втратити. Влаштувався на роботу.

Лєна порадувала чоловіка і дітей, що у них буде двійня. Реакція дітей була абсолютно спокійна, хоча батьки думали, що будуть невеликі ревнощі. Тепер щаслива сім’я в очікуванні дива, чекають появи на світ своїх малюків. Денис більше не згадує про зраду дружини, але і Максима попросили, щоб він зник з їхнього життя.

“Ну зрадь мені, зрадь, якщо тобі так буде легше. Я просто не можу дивитися на тебе”: Лєна сама стала підшукувати підходящу кандидатуру для чоловіка