Пам’ятаєте маму, яка в 2009 році народила вісьмірнят? На той момент у неї вже було 6 дітей. Давайте подивимося, як виглядають її діти сьогодні

!

У 2009 році історія Наталі Сульман, яка народила вісьмірнят, сколихнула всю Америку. Всі діти Наталі народилися абсолютно здоровими.

Лікар Наталі, доктор Камрава, імплантував в її матку 12 ембріонів. Пізніше його позбавили ліцензії, оскільки зазвичай імплантації підлягають лише 2-3 ембріона.

На той момент у Наталі, яка перебувала в розлученні, вже було шестеро дітей.

Вісьмірнят звуть Ноа, Малі, Ісайя, Нарія, Джон, Макай, Джозайя і Джеремайя.

Наталі вирішила поборотися за своїх 14 дітей. Вона збиралася закінчити школу і фінансово забезпечити їх без допомоги громадськості.

«Я знаю, що зможу утримувати їх усіх, коли закінчу школу. Якби я просто сиділа на дивані і дивилася телевізор, не роблячи нічого для того, щоб забезпечити моїм дітям краще майбутнє, це було б егоїстично «, — пояснила вона.

Кілька разів Наталі виступала на телебаченні заради фінансової вигоди, а також підписала контракт на власне реаліті-шоу. На жаль, шоу так і не вийшло в ефір.

Як же, мабуть, дивно спостерігати, як ці чудові вісьмірнята ростуть на ваших очах!

Нещодавно вісьмірнята відзначили свій восьмий день народження. Схоже, їм було дуже весело!

Вони провели цей день за вегетаріанською піцою, пирогами і іграми на дитячому майданчику.

Здається, відзначили вони свято дійсно весело!

Зараз Наталі разом з чотирнадцятьма дітьми живе в маленькому будинку з трьома спальнями в передмісті Лос-Анджелеса.

Виховання чотирнадцяти дітей — великий виклик для Наталі. Але, коли діти трохи підросли і стали більш відповідальними, жінці стало легше з ними справлятися.

Не кажучи вже про те, що їм більше не потрібно міняти підгузки.

Як здорово, що ця воістину велика сім’я щаслива і з цими прекрасними дітьми все в порядку!

Джерело:globalpres.co

Пам’ятаєте маму, яка в 2009 році народила вісьмірнят? На той момент у неї вже було 6 дітей. Давайте подивимося, як виглядають її діти сьогодні