Передвиборча кампанія в США провокує міжнародний скандал: Республіканці почали продавати футболки з Гренландією в складі США

3

Республіканська партія США почала продавати на своєму сайті футболки, на яких острів Гренландія і територія Сполучених Штатів пофарбовані в кольори американського прапора, повідомляють Патріоти України.

Продукцію можна купити за пожертвування в 25, 50, 75, 100, 250, 500 або одну тисячу доларів. В описі до товару йдеться: «Підтримай президента Трампа і його зусилля допомогти Америці рости!».

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що США збираються купити Гренландію у Данії. Пізніше президент Трамп публічно визнав це: «Ми добрі союзники з Данією. Ми захищаємо Данію, як ми захищаємо значну частину світу, в результаті з’явилася ця концепція… Це цікаво зі стратегічної точки зору». У відповідь прем’єр-міністр Данії Метте Фредерікса висловила надію на те, що президент жартує, назвавши історію «абсурдною дискусією».

21 серпня Трамп заявив, що переносить запланований на вересень візит до Данії через відмову влади країни обговорювати питання про можливу покупку Гренландії Сполученими Штатами. За словами датського прем’єра, рішення Трампа не вплине на «хороші» відносини між Копенгагеном і Вашингтоном. При цьому вона знову підтвердила, що острів “не продається”.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!