Після слів моєї мамu, чоловік втратuв дар мовu. Він не очікував від тещі такого повороту подій. Мій тато теж чув це. От скажіть, чим я не догодила мамі.

Хотілося б дізнатися думку людей з приводу моєї життєвої ситуації.

Я з простої середньостатистичної сім’ї. Маю дві вищі освіти – технічну та економічну. Знаю досконало англійську мову, живу в Європі, працюю комерційним перекладачем. Також є сім’я – чоловік і троє дітей. З Артемом ми знайомі понад 20 років, половину з яких складаємося в шлюбі. Є почуття і все добре. Звичайно, як у будь-якій сім’ї бувають різні ситуації, але все вирішується. Живемо в своєму будинку, купленому в іпотеку.

Мої батьки живуть в Україні і бачимося ми рідко. Я з 17 років з ними не живу – спочатку 8 років університетів, а потім заміж і за кордон. Всього домагалася завжди сама – від вступу на бюджет, до переїзду і облаштування в чужій країні. Завжди намагалася працювати і допомогти батькам – подарунки, посилки. Я їх поважаю дуже і люблю. Завжди думала, що з їхнього боку таке ж відношення.

Але у мене є сестра на кілька років молодша. Вона не така “пробивна” як я. Навчалася на контрактній основі. живе в тому ж місті, що і батьки, правда – окремо. Вона також заміжня і має дитину. У її чоловіка є мама і при необхідності вони можуть їй дитину залишити. Також щоліта сестра привозить свою дитину до наших батьків на місяць і більше. Сама з чоловіком їде відпочивати. Сестра не працює, каже що немає підходящої роботи, що дитина буде без нагляду без неї, що на просту роботу вона не піде. Забезпечує їх всіх чоловік.

Живуть вони в його квартирі. Квартира маленька. Міняти її він не хоче – вона подарована йому до шлюбу, це як пам’ятка про бабусю та дідуся. Каже, що хоче купити свою. Так вони живуть уже 10 років. Незабаром купувати не збираються – немає можливості. Сестра скаржиться і хоче квартиру побільше. Високих почуттів в сім’ї немає і не було. Живуть просто через дитину. Обидва розуміють це. Але не розлучаються.

Нещодавно з’ясувалося, що наша мама співчуває моїй сестрі і навіть дозволила собі висловитися при моєму чоловікові з приводу мого характеру. Суть в тому, що я різка і владна, звикла все контролювати. На думку моєї мами – це недолік і моєму чоловікові краще було б з моєю сестрою, а не зі мною.

Загалом, я не очікувала такого від мами. Я, маючи трьох дітей, працюючи і утримуючи в порядку великий будинок, виявилася недостатньо хороша для власного чоловіка. Але у мене виникає в такому випадку закономірне на мій погляд питання: “Хіба могла б я не маючи такого сильного характеру і сили волі домогтися всього того, що маю? Якщо чоловік мій мене любить і з кожним роком все більше, хіба це не показник?”.

Нам тут допомоги чекати нізвідки. Батьки були у нас в гостях тільки раз за багато років. Дітьми усіма займаюся я сама майже завжди, чоловік працює більше мене. Діти добре харчуються і одягнені, всім забезпечені, не розпещені, нас як батьків дуже люблять. Освіта на рівні. Виховання теж. Ми робимо все що можемо. Літній зимовий відпочинок на курортах. Якщо згадати, як ми росли – не йде ні в яке порівняння.

Після її слів чоловік мій сам здивований. Він не очікував від тещі такого в мою сторону. Мій тато теж чув це, і йому це не сподобалося однозначно. От скажіть, чим я не догодила мамі. Чим я гірше своєї сестри? Я не скаржуся, і не претендують на особливе ставлення. Але як дочці мені неприємно.

Після слів моєї мамu, чоловік втратuв дар мовu. Він не очікував від тещі такого повороту подій. Мій тато теж чув це. От скажіть, чим я не догодила мамі.