Плюс десять років: 7 звичок, які миттєво зістарюють шкіру

Старіння шкіри залежить не лише від вікових змін, але й від неправильного догляду. Як ось 7 шкідливих звичок, про які ми в Тутка хочемо зараз розповісти. Досить практикувати ці звички протягом місяця, і шкіра значно змінить свій вигляд. В гірший бік.

Проводити багато часу під сонцем, зловживати алкоголем, швидкими вуглеводами, курити та їсти занадто багато солодкого — ось «перевірені» способи швидкого старіння шкіри. Але є і менш очевидні звички, які за короткий час додадуть нам п’ять, а то й десять років — і скинути їх буде ох як нелегко.

Не вмиватися перед сном

Навіть якщо ви не користуєтеся декоративною косметикою, важливо щовечора вмиватися, щоб очистити її від впливу пилюки, диму, доглядової косметики. Все це може забивати пори і заважати вашій шкірі оновлюватися під час сну — і на ранок вона буде виглядати втомленою і бляклою.

Мало спати

старіння шкіри

До речі про нічний відпочинок: під час сну розвантажується і оновлюється не тільки наш мозок, а й шкіра. І якщо ви економите на сні і відпочиваєте менш як вісім годин, це може привести до виникнення темних кіл під очима, тьмяного і нездорового кольору обличчя, а також ранніх зморшок.

Неправильно підбирати косметику

Щоб антивіковий крем дійсно працював, важливо щоб до його складу входив ретинол. Але треба пам’ятати, що цей компонент має високу активність і у великих дозах може призвести до подразнення і пошкоджень шкіри. Тому починайте з крему з невеликим вмістом ретинолу, поступово збільшуючи концентрацію. Такі засоби випереджують старіння шкіри й дають гарний ефект.

Рідко змінювати постільну білизну

старіння шкіри

Не рідше одного разу на тиждень, а якщо ваша шкіра схильна до виникнення прищів й інших висипань, то ще частіше. Річ у тому, що на подушці залишаються бактерії, сліди поту, відшаровані лусочки шкіри — і все це може завдати шкоди вашій шкірі.

Лягати спати з косметикою на обличчі

Ніколи, ні за яких обставин не лягайте спати, не змивши всю косметику — в іншому випадку ви не тільки зіпсуєте шкіру, але і можете одержати серйозні інфекції очей. Як би ви не втомилися — обов’язково вмивайтеся! Старіння шкіри відсунеться на кілька років завдяки нашому правильному догляду.

Не зволожувати шкіру

старіння шкіри

Зволожувальний крем необхідний людям з будь-яким типом шкіри, а не тільки тим, у кого вона суха або старіє. Навіть якщо у вас жирна шкіра, вам все одно необхідно регулярне зволоження — головне правильно підібрати крем і не забувати користуватися ним вранці і ввечері.

Спати в теплій спальні

Ідеальна температура для сну – +18 градусів за Цельсієм. Чим спекотніше у вашій спальні, тим гірше ви спите і тим гірше відпочиває і регенерує ваше тіло, в тому числі й шкіра. Тож поступово знижуйте температуру в спальні — ваша шкіра скаже вам: «Дякує!».

Якими методами проти старіння шкіри обличчя користуєтеся ви?

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

Плюс десять років: 7 звичок, які миттєво зістарюють шкіру