У Миколаєві підлітки вирішили погасити Вічний вогонь в сквері імені 68-ми десантників в центрі міста, а свої дії знімали на відео. Ролик після цього хулігани виклали в мережі, щоб стати знаменитими.

Кадри з плювками в полум’я, нецензурною лайкою, задування вогню під сміх обурили користувачів інтернету.

Незабаром після публікації ролика поліцейські встановили особи всіх учасників ганебної події. Ними виявилися місцеві жителі 14, 15 і 17 років. Про це 25 липня передали у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

Правоохоронці провели роз’яснювальні бесіди з неповнолітніми, а от вся адміністративна відповідальність лягла на плечі їхніх мам і тат.

Зокрема, на батьків 14-ти та 15-річного підлітка складають адміністративні матеріали за ст. 184 КУпАП, а на 17-річного — за ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство».

В поліції показали відео, як зараз малолітні хулігани вибачаються за свої дії, каються і просять прощення. Зазначається, що третій порушник зараз перебуває в лікарні.

Один з учасників зізнається, що наважився на такі дії заради популярності — мовляв, хотів стати відомим відеоблогером відео. Він знімав на мобільний, як його друзі гасять Вічний вогонь і підбадьорював їх.

Начальник Миколаївського обласного главку поліції Сергій Шайхет у Facebook закликав батьків стежити за своїми дітьми, виховувати та розповідати про справжні людські цінності.

«Хлопці — ви стали відомими, і? Ви — не стали героями! Є вільний час — круто! Тільки займіться саморозвитком, спортом… Герої — це ті, чия братська могила знаходиться там, де ви напаскудили», — пише він.

Джерело