“Потрібна Божа допомога”: Зеленський з самого ранку звернувся до народу з потужним закликом

В Україні відзначається День Хрещення Русі-України. З цим свят усіх християн привітав президент України Володимир Зеленський.

Вітання Глави держави опубліковано на офіційній сторінці Офісу президента в Фейсбуці.

Як зазначено в привітанні, 1032 роки тому князь Володимир показав нам шлях і об’єднав людей навколо цінностей добра, милосердя і любові до ближнього.

«Віра завжди допомагала нашим предкам і нам в непрості часи. І мова не тільки про виклики, які випадають на долю держави. Віра допомагає нам в звичайного людського життя – з її проблемами, випробуваннями, підніжками. Допомагає, коли ми сердимося, розчаровуємося або опускаємо руки », – написано в привітанні.

На думку президента, сьогодні ми не маємо права забувати або нехтувати цінностями християнства.

«Вони повинні панувати як в наших словах, так і в наших вчинках. Без них неможливий рух на шляху до процвітання і бажаного світу », – наголошується в тексті.

Також у своєму привітанні Зеленський упоіянул про те, що всі ми молимося про довгоочікуване світі на Донбасі.

«Сьогодні нам дуже потрібна спільна молитва за Україну. Божа допомога у всіх тяжких випробуваннях, заради мирного майбутнього нашої Батьківщини », – йдеться в привітанні.

Вітання закінчується словами: «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!».

Нагадаємо, що зазвичай в цей день представники християнських церков України проводили урочисті заходи біля монументу князю Володимиру на Володимирській гірці.

Цього року через пандемію коронавируса подібних заходів вирішено не проводити.

джерело

“Потрібна Божа допомога”: Зеленський з самого ранку звернувся до народу з потужним закликом