Причини виникнення набряків на ногах, та як їх позбутися

Більшість людей страждають від такої поширеної проблеми, як набрякання ніг. Перш ніж боротися з набряками, треба встановити причину їх виникнення. Взагалі це відбувається через надмірне накопичення рідини м’язами або кровоносними судинами. Причинами, також, можуть бути незручне взуття, часті навантаження та інші захворювання.

Розглянемо найпоширеніші причини виникнення набряків та як їх позбутися:

Варикозна хвороба вен. Набряки — це головний симптом цього захворювання. Це може бути успадкована хвороба або виникнути через сидячий спосіб життя, постійне ходіння на підборах або жінки при надії. Щоб отримати адекватне лікування, краще проконсультуватись з лікарем – флебологом. Завдяки вчасній діагностиці та лікуванні, можна дуже легко позбутися цієї хвороби.

Побічна дія, після вживання медичних препаратів. Виникає під час вживання антидепресантів, протизаплідних ліків, що містять естроген та ліки, які знижують тиск. Якщо, ви помітили, що набряк з’являється після приймання ліків, негайно проконсультуйтесь з лікарем та отримайте адекватне лікування.

Сидячий спосіб життя. Набряки виникають часто у людей, які працюють в офісі. Тому, краще робити фізичні хвилинки, паузи на зарядку, щоб не було застою рідини в організмі. Сидячий спосіб життя дуже негативно впливає на організм.

Вагітність у жінок. Зазвичай, набряки виникають у 3 триместрі вагітності. Вони можуть викликати підвищення тиску, головний біль, судоми та наявності білка у сечі. Цей стан має назву – пре еклампсія, ускладнення вагітності у жінок. У таких випадках потрібно терміново звернутися у лікувальний заклад, щоб вчасно надати допомогу.

Хвороби внутрішніх органів. Якщо присутні такі захворювання, можуть виникати набряки та зайва вага. Такі симптоми виникають при захворюваннях щитоподібної залози, серцево-судинної системи, хвороби печінки та нирок. Не втрачайте час, а негайно зверніться до лікаря, пройдіть обстеження та розпочніть лікування.

Для того, щоб прибрати набряки ніг, можна скористатися прохолодними ваннами для ніг або придбати спеціальні масажні пристрої, які досить зручні у користуванні.

Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Причини виникнення набряків на ногах, та як їх позбутися