Приїхала до нас на кілька днів сестра чоловіка, через три дні довелось її в готель переселити. А за тиждень мені свекруха подзвонила

Моєму синові вже 3 роки, але в садок він ще не ходить. Я з ним щодня займаюся вдома, переважно це ігри на логіку та моторику. Син розвивається повільно, тому я дуже комплексую. Тому ми стараємося самостійно нагнати розвиток інших дітей.

Нещодавно до нас приїхала сестра чоловіка. Вона їхала проїздом через місто, але вирішила погостювати. Попросилася на декілька днів до нас з дитиною, щоб не витрачати гроші на готель. Чоловік зазначив:

– Нарешті з племінницею познайомлюсь, їй вже 2,5 роки, а ми ще не бачилися. І Артуру нашому буду веселіше.

З зовицею я майже не знайома, бачила лише раз на нашому весіллі. А свекруха у мене чудова, приїжджає часто, але я цьому рада. Допоможе, підкаже, та й Артур любить бабусю.

До приїзду Олени ми готувалися заздалегідь. Підготували кімнату та купили продукти. В перший же вечір після приїзду, Олена зробила мені зауваження щодо сина. Її дівчинка Мілана — дуже балакуча та відкрита. На цьому тлі в перший же вечір у нас виник невеличкий конфлікт. Наступного дня їй не сподобалося те, що Артур дуже повільно їсть. Згодом їй не сподобалося, як Артур грається. Я попросила її не висловлювати свої судження до дитини. На що почула дуже різку відповідь:

– Як добре, що Мілана у мене повноцінна! Важко тобі, співчуваю, – ця заява була підкріплена сповненим співчуттям поглядом в бік сина.

Я тоді була ошелешена, і намагалося її пояснити, що всі діти різні. Та і далі продовжувала своє, і я їй сказала:

– Ти приїхала в гості. Будь добра, поважай господарів будинку і утримайся від озвучування своїх безглуздих висновків.

Після цього ми з неї майже не розмовляли. Їй ще довелося затриматися на 3 дні, але я попросила її переїхати в готель. Мені 4 дні цього балагану вистачило. Потім мені зателефонувала свекруха.

– Аню, що там з Артурчиком? Щось серйозне? У лікарів були? Що говорять?

Тоді я взагалі не зрозуміла, що відбувається. Як виявилося, Оленка розповіла матері, що їм через «хворобу» Артура довелося переїхати в готель. Я все пояснила свекрусі і та мене зрозуміла.

А з Оленою з того часу так і не спілкуюся. До слова хочу сказати, що з моїм сином все добре. Ми вчасно проходимо всі обстеження в хороших лікарів.

Що б ви вчинили на моєму місці?

Приїхала до нас на кілька днів сестра чоловіка, через три дні довелось її в готель переселити. А за тиждень мені свекруха подзвонила