Прогулянка з онуком: Бабуся на гіроскутері продовжує підкорювати мережу (відео)

4

Ставша популярною в мережі «просунута» бабуся із Запоріжжя явно прагне підвищити свій «рівень водіння» гіроскутера, передають Патріоти України з посиланням на Голос.

Так, днями ентузіастка була помічена на гіро-прогулянці з коляскою, всередині якої сиділа дитина – очевидно, онук пенсіонерки. На ролику видно, як бабуся обережно «лихачить», штовхаючи коляску – поки що дуже акуратно, не ризикуючи безпекою малюка. Але можна не сумніватися, що дуже скоро вона буде нестися стрімголов з дитиною, як робила це в ролику про поїздку в магазин.Користувачі жваво відгукнулися на відео. Деякі з них вважають, що дії бабусі викликані виключно небажанням пересуватися пішки: «Лень двигатель прогресса», «Не понимаю эти „приспособления“ для передвижения — мышцы должны быть задействованы… детки должны бегать, прыгать, кататься на велике, роликах, скейтах… а не на этой…».

Частина користувачів навіть засудили пенсіонерку за «незрозуміле» прагнення до новомодних гаджетів. «Ох, так можно навернуться и сломать две шеи…», «А теперь подумайте — доверили бы вы своего ребёнка пожилому человеку на этом девайсе?», — пишуть вони.

Але більшість користувачів гаряче підтримали бабусю: «Супер бабуля! Мне кажется я так не смогу», «Бабушка великая умница», «Будущее уже тут», «Жду версию с музыкой из киберпанка!»

Видання нагадує, що раніше пенсіонерку на гіроскутері бачили з пакетами з місцевого супермаркету і навіть встигли назвати «Електробабусею» і «Гостею з майбутнього».

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!