Прuбuраючu у човні, чоловік знайшов у ньому маленьке кошеня — відтоді він

Одного ранку чоловік пішов наводити порядки у своєму човні перед початком сезону. Щойно він зняв брезент, він побачив маленький клубочок у кутку, і раптово цей клубочок почав пищати.., інформує Ukr.Media.

«Мій чоловік прибирав у човні та знайшов цього самотнього малюка. Він приніс його додому», — розповідає Луїза Скофілд.

У місті, де живе родина, є колонія диких кішок. І пізніше стало відомо, що кошеня, яке вони знайшли, з’явилося на світ разом зі своїми братами у гаражі, що знаходиться неподалік від їх будинку.

«Власник того гаража є великим шанувальником котячих і регулярно підгодовує тварин в околицях. Через кілька днів після появи кошенят на світ, одне з них було знайдене мертвим на під’їзній доріжці. Господар гаража негайно вирушив шукати інших кошенят, але ті ніби зникли».

Зрештою маму-кішку ніхто не зміг знайти, і чоловік вирішив, що вона разом з малюками загинула.

Це все сталося саме перед тим, як Скофілди знайшли одного малюка у себе у човні.

Люди розуміли, що якщо вони його кинуть, то він загине. Тому забрали собі кошеня і почали доглядати за ним. Вони вигрівали його і годували кожні дві години.

«Ми взяли на себе повну опіку і стали його сурогатними батьками. Ми дали йому їжу, навчили ходити до туалету, приголубили. Загалом, зробили все, що робила б його мама», — згадує Луїза.

Знайду назвали Віскером. Він тепер живе у родині, де є ще троє котів, яких, до речі, Скофілди теж врятували.

«Це дійсно найбільш люблячий котик з усіх, кого я бачила! Він щосекунди хоче лежати на наших головах, обличчях, шиях і колінах. Його мотор, який муркоче, постійно працює на високих обертах».

Улюблене місце Віскера для сну — це плечі його прийомного батька.

Коли Віскера знайшли, він був маленьким кошеням розміром з долоню. А тепер, через 5 місяців, він перетворився на чудового пухнастого кота, який щодня демонструє своїм людям любов і вдячність.

Прuбuраючu у човні, чоловік знайшов у ньому маленьке кошеня — відтоді він