Рева розповів кому і на скільки підвищать пенсії з 1 березня

26

Він зазначив, що проведенні щорічної індексації з 1 березня 2019 року пенсії автоматично будуть перераховані для 10,2 млн пенсіонерів.

З 1 березня понад 10 мільйонів пенсіонерів отримають автоматичну індексацію пенсій. В середньому підвищення становитиме 255 гривень.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час засідання уряду.

Він зазначив, що проведенні щорічної індексації з 1 березня 2019 року пенсії автоматично будуть перераховані для 10,2 млн пенсіонерів. Підвищаться пенсії в середньому на 255 гривень.

Чиновник також наголосив. що ця цифра не є однаковою для всіх, а буде диференційованою, проте мінімальне зростання не може бути нижчим, ніж 100 гривень.

Також Рева нагадав, що 1,9 млн пенсіонерів із мінімальними та нижче мінімальних пенсіями, які мають повний страховий стаж, отримають одноразові виплати по 2,4 тис грн. Ці виплати будуть здійснюватись двома частинами у березні та квітні.

Міністр додав, що гроші для одноразових виплат надійшли за рахунок коштів від розмитнення транспортних засобів на іноземній реєтрації, ну або як їх ще називають “євроблях”.

Додамо, що Рева заявив, що перед виборами пенсіонерам одноразово дадуть по 2 410 грн.

Джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!