Рішення прийнято: Клімкін про спостерігачів з Росії

5

Міністр закордонних справ прокоментував запропонований БДІПЛ ОБСЄ перелік спостерігачів на вибори, у якому зазначено 24 росіян.

Спостерігачі від Росії, яких пропонує направити в Україну Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, не будуть зареєстровані на виборах президента. Про це в п’ятницю, 15 березня, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Я вважаю, що це питання вирішене. Для цього є політична, юридична і моральна основа. До того ж Верховна Рада прийняла відповідний закон, тому російських спостерігачів тут не буде”, – сказав міністр.

Раніше сьогодні БДІПЛ ОБСЄ направило в Київ список кандидатів до складу короткострокової місії зі спостереження за виборами президента, у якому наявні 24 кандидатури, запропоновані Росією.

Нагадаємо, Верховна Рада 7 лютого законодавчо заборонила громадянам РФ бути спостерігачами на президентських, парламентських чи місцевих виборах як особисто, так і в складі міжнародних організацій. У зв’язку з цим МЗС РФ заявило, що Росія не направлятиме в Україну своїх спостерігачів. Але пізніше в Москві знову заявили, що домагатимуться присутності своїх спостерігачів на виборах в Україні.

 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Actionteaser.ru – тизерная реклама

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!