Сергій Притула Тeрмiнoвo Виїхав З України Разом З Дружиною І Дочкою За Кордон І Звідти Радить Всім Зробити Точно Так Само

Карантин, що не карантин, а відпочивати треба. І не просто так, а добре.

Це і робить зараз Сергій Притула – взяв дружину і дочку, посадив на літак, сам сів і полетіли вони на Мальдіви. І всіх туди кличе, добре там, каже.

Популярний шоумен Сергій Притула і під час карантину не сидів без роботи, а ще – проводив час зі своєю сім’єю.

Притула з сім’єю

Це другий шлюб Сергія – його дружина Катерина Сопельник, уродженка Донецька, у них є маленька дочка Соломія.

Весілля Сергія Притули з Катериною Сопельник

Найцікавіше за тиждень:

У Притули є ще старший син Дмитро від першої дружини Юлії Андрійчук. Хлопчик живе на дві родини – то з мамою, то у Притули будинку. Він відмінно ладнає з Катериною.

Перша дружина Притули Юлія

Нещодавно в одній з передач на каналі Україна Сергій зізнався, що його перший шлюб розпався з його вини – він так був захоплений роботою, що практично закинув сім’ю.

Сергій Притула з сином

Юлія довго мирилася з такою ситуацією, а потім їй набридло. Але у них залишилися чудові стосунки і вони навіть ходять один до одного в гості.

Сім’я Сергія Притули

Тепер Притула дуже щасливий і тільки посміюється над плітками про те, що він то з Ольгою Фреймут зійшовся, то з Лесею Нікітюк уже одружується.

Зараз, коли відкрили кордони, батько сімейства повіз сім’ю на відпочинок. Він написав, що хоч з грошима складно, але на кілька днів на Мальдівах він нашкріб.

Сергій Притула з сім’єю на Мальдівах

І всім побажав в 2020 році також добре відпочити.

Сергій Притула Тeрмiнoвo Виїхав З України Разом З Дружиною І Дочкою За Кордон І Звідти Радить Всім Зробити Точно Так Само