“Шаман із лазерним мечем джедая продовжує йти до Москви крізь тайгу”: На Росії знайшли причину ядерних бід Кремля

4

Про це у себе на сторінці в Facebook написав журналіст Іван Яковина, передають Патріоти України.

На його думку, винні у всьому “містичні сили”, а джерелом їх є якутський шаман, який йде до Кремля протягом декількох місяців. Він зазначив, що під час його походу навіть опозиція в Росії почала проявляти ознаки життя у вигляді мітингів і протестів.

“Сміялися над якутським шаманом, який йде в Москву скинути в пекло “демона” – Путіна. Але зауважте: у міру його наближення до столиці Росії місцева опозиція набирає сил, мітинги протесту стають все більш численними, з людей спадає морок, вони перестають боятися”, – зазначив журналіст.

Також Іван Яковина пов’язав з останніми подіями занурення президента РФ на дно Фінської затоки в батискафі. Він зазначив, що цей крок голові Кремля ніяк не допоміг, і коли шаман дійде до Кремля – діючий режим може впасти.

“Одночасно у Путіна вивалюються з рук його дійсно пекельні, потворні і протиприродні знаряддя вбивства. Спочатку згоріла дуже дивний таємний підводний човен “Лошарік”, спеціально створений для жахливих глибин. Потім на випробуваннях вибухнув (мабуть) підводний атомний безпілотник “Посейдон”, створений щоб нести загибель мільйонам людей, причому знову ж таки – з чорної безодні океану. Цікаво, що між цими подіями Путін в паніці заліз в батискаф і спустився на дно Фінської затоки, щоб умилостивити владу темряви. Але це очевидно йому не допомогло … Шаман із синім лазерним мечем джедая продовжує йти до Москви крізь тайгу”, – пояснив він.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!