Щойно! Договорився! Медведчуковського Волошина Облили Зеленкою (ВІДЕО)

Депутата фракції «Опозиційна платформа – За життя» Олега Волошина облили зеленкою під Верховною Радою перед позачерговою сесією 21 липня.

Джерело: журналістка Софія Середа у Facebook

Пряма мова: «Після п‘ятничної заяви депутата ОПЗЖ Олега Волошина про «відсутність суверенітету» в України, його ось так сьогодні зустріли під Верховною Радою. Олександру Кабанову зі «Слуги народу», який невдало проходив поруч, також перепало».

Деталі: 17 липня під час розгляду проєкту постанови №3736 про заяву Верховної Ради щодо нелегітимного проведення загальноросійського голосування за поправки до Конституції Російської Федерації на тимчасово окупованій території України – в АР Крим та місті Севастополі – Олег Волошин заявив, що український суверенітет «відданий повністю зовнішньому управлінню», а «країна, в якій немає суверенітету, не може відновити суверенітет над українським Кримом».

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав народних депутатів не порушувати питання, які будуть ставити під сумнів незалежність, державний суверенітет, свободу і територіальну цілісність України.

Згодом члени фракцій «Голос», «Європейська солідарність», «Слуга народу» та депутатських груп «Партія «За майбутнє» та «Довіра» вимагали від спікера «належної реакції» на заяву депутата ОПЗЖ, скерування запитів у правоохоронні органи з цього приводу.

Співголова групи «За майбутнє» Тарас Батенко назвав слова Волошина «плювком представника п’ятої колони в українському парламенті тисячолітній історії України» і мільйонам українців, які боролися за незалежність своєї держави. Він висловив переконання, що така людина не може бути народним обранцем Української держави.

Джерело

Щойно! Договорився! Медведчуковського Волошина Облили Зеленкою (ВІДЕО)